Feddal gólja döntetlent hozott (1-1), amely meghosszabbítja Óscar García Junyent csapatának kételyeit

Vigo | 04 · 07 · 20 | 21:58

megakadályozza

Oszd meg a cikket

A Celta Vigo meghosszabbítja szenvedését utána döntetlen a Betis ellen (1-1), egy meccsen, amelyet Nolito góljával adtak az arcába, de egy katasztrofális második félidővel távozott.

Olyan eredmény, amely lehetővé teszi az égi csapat számára, hogy hat pontra növelje az előnyt a Mallorcával szemben, amely bezárja a kiesési zónát, de megnyerte a sajátos „gólátlagot”, és gyakorlatilag megpecsételte állandóságát a sevilliaiakkal.

Óscar García Junyent támadó tétje ösztönözte a Celtát az indulásra, dominálva a mezőny közepén és élesen a bal szélen, ahol Nolito bántotta a zöld-fehér védelmet.

A Sevilla egykori játékosa jelentette az újdonságot a tizenegyben, amelyre a középpályás, Fran Beltrán is visszatért, és negyedórás játék után magasra lőtt lövéssel figyelmeztette Joel Robles-t. És nem sokkal később, Nolito zsenialitása nyugalmat adott Celta számára, aki előre ment az eredményjelzőn (m.21) vagyCadiz végéig szabálytalanságot hajtottak végre az akadály külső oldalán.

A galíciai csapat a gól után ellazult, a párharc pedig kiegyenlített. A Betisnek több labdája volt, de Rubén Blanco megzavarása nélkül folytatta. További 45 percbe telt elfelejteni egy olyan csapatot, amely az edzőváltás ellenére továbbra is zuhan.

Celta ragaszkodott ahhoz, hogy életet adjon riválisának, feladja a támadást, és bezárkózik a mezőjébe, hogy megvédje az eredményt. A félelem megragadta az Óscar játékosait, akik eltűntek a játékból. Ezenkívül Alexis Trujillo változásai újabb levegőt adtak a Betisnek mélységet nyert Tello, Joaquín és Pedraza belépésével.

A zöld-fehér tartomány növekszik, és a Celta egyre többet szenved. Húsz perc hiányában González Fuertes Rafinha büntetését emelte ki Guardadónak, de miután felülvizsgálta azt, miután a VAR értesítést kapott, kijavította a te döntésed.

A Betis megérdemelte, és erőfeszítéseiket tíz perc hiányában díjazták egy gól a Feddal központjában, ismét feszültséggel, mert a VAR néhány percig áttekintette Loren esetleges lesével kapcsolatos akciót.

1 - RC Celta: Rubén Blanco; Kevin Vázquez (Hugo Mallo, min.62), Murillo, Araujo, Olaza; Beltrán (Bradaric, min. 77), Oké, Rafinha; Aspas (Santi Mina, min. 76), Nolito (Gabriel Fernández, min. 76), Smolov (Brais Méndez, min. 53).

1 - R. Betis: Joel Robles; Emerson, Feddal, Mandi, Alex Moreno (Pedraza, min. 53); Őrzött, Guido Rodríguez: Aleñá (Tello, min.56), Canales, Juanmi (Joaquín, min.56); Loren (Borja Iglesias, min. 91).

Célok: 1-0. Min.21: Nolito; 1-1. Min. 78: Feddal.

Játékvezető: González Fuertes (asztriai iskola). A Celta nevében intette Kevin Vázquezt, Iago Aspast, Okay, Bradaricot és Araujót, a Betis nevében Alex Morenót, Mandi, Tello, Canales és Alexis edzőt.

Események: A LaLiga Santander harmincnegyedik napjának megfelelő mérkőzést az Abanca stadionban játszották.