Oroszország, 0 - Brazília, 3

Brazília barátságos mérkőzésen felülmúlta Oroszországot, amely kevés következtetést von le

Philippe Coutinho gólt ünnepel Brazíliával

coutinho

Szergej Karpuhin/Reuters

A kiválasztása Brazília Ezen a pénteken meghosszabbította győzelmi sorozatát Tite-vel edzőként, és több góllal győzött le, mint amennyit én játszok. Oroszország (0-3) a jó második félidőnek köszönhetően, amelyben a barcelonai Coutinho és Paulihno emelkedett ki. A cariocák jövő kedden Berlinben játszanak Németországgal egy barátságos mérkőzésen, függőben lévő számlákkal.

Nélkül Neymar és verhetetlen környezetben a Luzsnyiki stadion, ahol a világbajnokság döntőjét játsszák, a kanarinha az első félidőben csalódott, amelyben nem talált hiányosságot az ötös rendezett védekezéssel szemben. A brazilok számára, akik a nyár folyamán a trófea elnyerésének egyik legnagyobb favoritja voltak, negyed óra szamba volt elég a mérkőzés megnyeréséhez.

Csak néhány perc jó foci volt elég Brazíliának

Neymar kivételével Renato Augusto esetleges beépítése Willian és a változás Thiago Silva mert Marquinhos, Az a csapat, amely pénteken játszott a házigazda ellen, június 17-én debütál Svájc ellen Rostovban.

A párt több dolgot világossá tett. Az első, hogy a madridisták Marcelo Y Casemiro, és a barcelonisták Coutinho Y Paulinho, akik látványos érkezést mutattak be, vitathatatlan kezdők a brazil edző számára. Casemiro a kulcsok őrzője a kanarinha, mivel amikor Brazília megtámadja a madridistát, a csapat harmadik középhátvédje lesz.

A szinte teljes mozgásszabadságot kapott Coutinhót szégyenlősnek és elárasztónak látta a felelősség, hogy az első félidőben a csapat teljes támadó súlyát viselnie kellett, bár a másodikban felébredt. Másrészt Paulinhót nagyon lazának és Douglas Costa megmutatta, hogy ez jó támadó lehetőség, akár kezdettől fogva, akár visszataszító jelleggel a zárt meccseken.

Paulinho megszerezte Brazília harmadik gólját

Pontosan a brazil edző, Adenor Leonardo Bachi ’Tite’ fedezte Neymar vesztét, aki csak májusban tér vissza, miután megsérült a bokája a PSG-vel, Douglas Costa-val vívott bajnokin. Brazília először tanácsot adott Gabriel Jesus, aki csodálatos passzt kapott Williantől, amely korábban teljesen magára hagyta Akinfejev, de laza lövése alig zavarta az orosz kapust.

Az oroszok alig érezték a labda szagát az első húsz percben, mivel a messze előttük levő sorokkal kijött brazilok könnyedén ellopták a labdát. A braziloknak azonban bőven volt birtokuk, és hiányzott belőlük a mélység. Csak Douglas Costa próbálkozott párszor a bal oldalon ördögi tempóváltásával.

Az első kapura lövés fél óra után következett, miután Coutinho elvesztette a labda kijáratát. Röviddel ezután, a figyelem elterelésével a vendég középpályától, az oroszok gyors ellentámadást hajtottak végre, amely lövéssel zárult. Samedov amit különösebb nehézség nélkül sarokba szedtek Allisson.

Az orosz Alan Dzagoev siralma

Kirill Kudrjavcev/AFP

Az első rész vége hülyeség volt a brazilok részéről, akik nagyon sérülékenyek voltak, sőt, Mirancsuk halálának átadása után biztosan megelőzte a sajátját Smolov, de a kis terület szélén lőtt lövése alig tévedett.

Időnként úgy tűnt, mintha Tite tanítványai tartogatnának erőt a keddi, Németország elleni barátságos mérkőzésen, amellyel függőben vannak számláik a négy évvel ezelőtti, Brazíliában rendezett világbajnokságon megalázó 1-7 után. De a brazilok látszólag jóvátettek a második félidőben, mivel amint visszatértek a pályára, verhetetlen lehetőségük volt a gólszerzésre.

Douglas Costa ismét a szélére ment, átadta a szélső kapufát Williannak, aki Paulinhónak adta, aki egyedül a környék szívébe lőtt, de lövését Akinfejev csodálatos módon lábbal hárította. Nincs ideje lélegezni, Willian ismét a szélre kapta a labdát, egy mért középpontot vettek ki a kalapból, amelyet Thiago Silva fejjel fejezett be, és az orosz kapus elutasítása egy időben a hálóba szegezte. Miranda.(m.53)

Coutinho nagyszerű játékkal készülne megszerezni a második gólt, amellyel az összes utat törő riválisát levágta, de lövését a védelem tisztázta, bár a labda Paulinhóra esett, Akinfeev pedig ismét hősiesbe öltözött, hogy megmentse a sajátját. Ezután Paulinho bepótolta a korábbi hibákat, és tizenegyest okozott, amelyet csapattársa, Blaugrana alakított át (min. 62).

Willian a győzelmet elsöprő győzelemké változtatta a jobb oldali jó előretöréssel, amely pontos keresztezéssel zárult, amelyet Paulinho szinte üres gólig fejezett be (min.66). Az oroszok, akik novemberben holtversenyt kötöttek Spanyolországgal (3-3), még egy üres kapura sem tudtak gólt szerezni abban a játékban, amelyben Silva kétszer védett botokkal, és egy harmadik lövést köpött ki a kapufáról.

Adatlap

Oroszország, 0 - Brazília 3

Oroszország: Akinféev; Samédov (Smólnikov, min.79), Kudriashov, Kutépov, Granat, Kombárov (Zhirkov, min.75); Zobnin, Glushakov (Antón Miranchuk, min.63), Alexéi Miranchuk (Dzagóev, min.55), Golovin; Szmolov. (Zavolotny, min. 71)

Brazília: Alisson; Marcelo, Thiago Silva, Miranda (Geromel, min. 85), Alves; Casemiro, Paulinho (Renato Augusto, min. 70); William (Taison, min. 79), Coutihno (Fred, min. 78), Douglas Costa; és Gabriel Jesús (Firmino, min. 64).

Célok: 0-1, min. 53: Miranda. 0-2, min. 62: Coutinho (o.). 0-3, min.66: Paulinho.

Játékvezető: Alexéi Kulbakov (BEL)

Események: barátságos mérkőzés a Luzhnikí stadionban 50 000 néző előtt (valamivel több, mint fél inning).