Fontàs és Vázquez leányvállalat játékosainak két gólja megadja az azulgrana győzelmet az orosz csapat ellen

Barcelona | 08 · 12 · 10 | 06:30

rubin

Hírek mentve a profilodba

A negyedik alkalom a varázsa volt a Bajnokok Ligája a Barcelona hogy minden alkalommal, amikor a Rubinhoz mérték, bevehetetlen védekezésbe ütközött, bár a Barça csapat tudta, hogyan találja meg végre a gyenge pontjait és a kevés gólszerzési lehetőség közül kettőnél ő vállalta a játékot (2-0).

Összefüggő

A Rubin kazan Nem rontotta le a futball gondolatát, amelyet a Barcelonával és egy rendezett játékkal alkalmaztak, az összes lehetséges vízi utat lezárva hátul, sorban tartotta a barcelonai játékosokat, szinte egyszer sem tudták veszélyesen hordani a labdát és irányítottak Rzsikikov kapujához.

A meg nem vitatható céllal, hogy megakadályozza a Barcelona egyetlen góljának megszerzését, a meccs unalmas és monoton összecsapássá vált, amelyben a Barcelona a mezőny közepén volt a labda, lassan mozgatta azt, és egyértelmű lehetőségek nélkül küldte el a riválisnak. terület.

Így a legjobb akciók messziről érkező lövésekből származnak, anélkül, hogy bármelyik veszélyt hordozna. Csak Jeffren, egy önálló akció és Bojan sérüléseiben, akik fejért ütést kaptak, a párt kissé megremegett.

Az első félidő, Thiago lövései után cél nélkül, és egy intenzív Adriano gyakorlása a bal szélen, nem sok történelemmel rendelkezett Barça számára, kivéve Pinto remek védését a gólvonalon, egy mérgezett labda után, amelyet Ansaldi a vertikális helyzet elvesztése után.

A tartalékos csapat játékosaival teli Barcelona, ​​mivel Jeffren és Bojan sérülései után a B csapat öt játékosa volt a pályán (Fontàs, Thiago, Jonathan, Víctor Vázquez és Bastra), nem találtak sokkal több megoldást mint az, hogy a kezdő csapat hozzájárult ahhoz a három játékhoz, amelyben Rubinnal mértek, minden győzelem nélkül.

A második félidőben a Barça megint ellopta a labdát, hogy szinte kizárólagosan megszerezze azt az ötletet, hogy keressen egy lyukat, amelyen keresztül megerőltetheti és eljuttathatja egy csapattársához, aki megtörheti az egyik legátjárhatatlanabb védelmi rendszert megmérték.

Barça türelmesen kereste, de minden arra utalt, hogy a Rubin falai közé való behatoláshoz számítania kellett egyik játékosa egyéni sikerére, mint az 50. percben, amikor Thiago nagyszerű egyéni akciót hajtott végre, engedett Fontàs, akinek lövése lebegett, miután Kaleshin kezével megérintette a labdát, sikerült megszakítania a döntetlent (1-0).

Röviddel azután, hogy a Barça gólt szerzett, Koppenhága megszerezte a második gólját a dániai Panathinaikosz ellen, így Rubin lehetőségei a második helyre és a nyolcadik helyre kerülnek.

A legkisebb előnnyel Messi 62-ben lépett pályára, amellyel Josep Guardiola megjutalmazta a Camp Nou-ban idézett alig több mint 50 000 szurkolót, ettől kezdve a futball javult a barcelonai oldalon.

A Barça futball legjobb pillanatában jött a legegyértelműbb akció az oroszok számára, amikor a játék során keresett visszavágás Busquets hibája és labda elvesztése után következett be, de a Víctor Valdés helyébe lépő Pinto derűs volt. pontosan tartotta Murawski megközelítését, és tönkretette a játékot.

Rubinnak jó percei voltak, nagy érkezések nélkül, de sokkal szándékosabb játékkal és azzal a vágyal, hogy a Barça után kutasson, hosszú percek után csapdába esett a környéken.

De amikor az orosz csapat próbálta a legtöbbet, egy barcelonai lopásból Barcelonában a fiatal Víctor Vázquez a kapu előtt egy az egy lehetőséggel találta magát, és a kapufa mellé csúsztatta a labdát, ezzel megszerezve a Barça második gólját (2- 0).

Barcelona: Pinto; Piqué, Busquets, Fontàs; Jonathan (Messi, min.62), Mascherano, Maxwell, Thiago Alcántara; Jeffren (Víctor Vázquez, min.12), Bojan (Bartra, min.32) és Adriano.

Rubin Kazan: Ryzhikov; Kuzmin, César Navas, Bocchetti, Ansaldi; Rjazancev (Kasajev, min. 62), Kalesin, Noboa, Murawski; Karadeniz (Bystrov, min. 75) és Martins (Medvedev, min.67).

Gólok: 1-0, min.50: Fontàs. 2-0, min.83: Víctor Vázquez.

Játékvezető: Jonas Eriksson (svéd). Megmutatta Ryzhikov sárga lapját (min. 23).

Események: A Bajnokok Ligája hatodik és egyben utolsó mérkőzésének mérkőzése, amelyet az FC Barcelona Camp Nou-ban játszott, 50 436 szurkoló előtt, a szervezet által megadott adatok szerint.