Carroll (15 pont, az utolsó negyedben) és Causeur (13), a legkiválóbbak a fehér oldalon egy olyan ellenféllel szemben, aki nagyszerű csillaguk nélkül játszott.

Jó védekezés a negyedik negyedben, ilyen Rudy Fernandez és különösen a Jaycee Carroll, 15 ponttal abban az időszakban alapvető fontosságúak voltak a Real Madrid 79-74-re nyert egy kimaradt Khimki ellen Alexey Shved de végül harcolt és jó benyomást hagyott.

kereskedelemmel

A Real Madridban bekövetkezett rotációkkal a védelem még mindig javult egy kicsit, és támadásban tovább folytak a pontok, a maximális előny elérése a 14. percben, 34–21. Még az is látszott, hogy a csapat támadásban kezdte tetszeni egymásnak, és az eredményesség felett értékes passzt keresett. Ennek a körülménynek a következménye egy részleges volt a 0-8 ellen, a Real Madrid és a olyan játékosok növekedése, mint Malcom Thomas vagy Andrey Zubkov hogy Tavares hiányában súlyt vett le a vállukról.

Khimki öt pontra, 34–29-re (min. 17,20) csökkentette a különbséget, Pablo Laso kihasználta játékosainak fejezetbe hívását. A szünetben 41-35, miután a statisztikában kijavították a hibát a pontozásban, amely Jaycee Carrolnak egy törölt kosarat tulajdonított. A ... val visszatér Tavaresből a pályára, A szünet után a pánik visszatért a karika alá az orosz csapatnál, de ezúttal Jordan Mickey volt pontos a 6,75 méteres vonalról, és két triplájával az eredménytáblán tartotta csapatát, szemben egy olyan madridi csapattal, amely középre került és Anthony Randolph csatlakozott 51-43 (m.24).

Khimki már tudta, mit játszik, és a madridiak kezdtek összefonódni a rivális játékosok mobilitásában és két rossz elutasítással a karikájuk alatt, amelyek a rivális negyedik könnyű pontját jelentették, 51–47. Mickey megszerezte a harmadik triplát, 53-50-et, kihasználva a zöld-foki-szigeteki óriás csekély befolyását a kosártól ekkora távolságban. Ami Shved nélkül hivatalos mérkőzésnek tűnt, az még bonyolultabbá vált, amíg Tony Crocker hármasa és Malcom Thomas két pontja megadta Khimkinek az első és rövid ideig tartó vezetését a meccsen, 54-55 (m.29.30). Mivel Gaby Deck akrobatikus „sikátorban” szerezte a kosarat, amely lehetővé tette a madridi számára, hogy a harmadik negyedet a-val zárja pirrikus előny, 56-55.

Mindenesetre a Real Madrid riasztásai már ugrottak, és Laso védelmi erővel és egyben támadási potenciállal rendelkező kvintettet állított fel. Rudy Fernández létfontosságú volt egy hármas hazai rekorddal, amely levegőt lehelt a csapatba, 60-57, és nyert a lelátóra. De az oroszok már felbátorodtak és újabb kroker hármas visszaadta az eredménytábla egyenlőségét, 60-60 (m.32.30).

Real Madrid, 79 (19 + 24 + 15 + 23): Causeur (13), Randolph (9), Tavares (5), Llull (6) és Taylor (1) induló csapat-, Rudy (5), Campazzo (10), Reyes, Carroll (15), Deck (7), Prepelic és Ayón (8)
Khimki, 74 (12 + 23 + 20 + 19): Bost (8), Crocker (16), Gill (16), Jenkins (2) és Mickey (12) induló csapat, Vialcev, Zajcev (1), Markovic (2), Zubkov (4) és Thomas (13)