képek

RIVAS ECÓPOLIS 67 - 71 MKB Euroleasing

A földrengés után megérkeznek az utórengések

01-14-10

Még mindig nem tért magához a Királyi Kupában a Perfumerías Avenida ellen elszenvedett fájdalmas vereség után, megérkezett ez az Európa Liga-mérkőzés, amely valamilyen módon értékelte az elszenvedett szerkezeti károkat.

A magyar csapat, a Sopron nyert egy olyan mérkőzést, amelyen megszerezte súlyát az európai élmezőnyben. Az a tény, hogy tavaly a négyes döntőt játszotta, a játékvezető testület számára úgy tűnik, hogy tiszteletben tartja, hogy más csapatokat, például a Ripense-t megtagadnak.

A választottbíráskodás ellenére Fort csapatának vereségét nem csak a választottbírósági döntésekben kell keresni.

A múlt hétvégi vereség sok kárt okozott önbizalomvesztés formájában. Ez a biztonság hiánya a csapat vezetésének hiányát vonja maga után, ha a dolgok rosszra fordulnak, és bár van néhány játékos, aki vállalhatja ezt a szerepet, jellegzetességei miatt ez még eltart egy ideig, és még sok más játék jön létre világosabb módon.

Játékvezetés, önbizalomhiány, időnként védekezés ellazulása, vezetői képesség hiánya ... ... sok pont, ahol a meccs elvesztésének igazolását kell keresni, de egyszerűen a statisztikai számokat nézve megjelenik egy még meghatározóbb változó: konkrét hibák azokon a területeken, ahol általában nem bukik meg. 24 szabaddobásból 11 hiányzott. Gyakorlatilag 50%, ami döntő tényező a szűk pontkülönbséggel eldöntött játékokban.

A fenti szempontok figyelembevételével a játék kosarak cseréjével kezdődött, amely az első negyedet még addig is tartotta, amíg a Rivas enyhe húzást nem adott, és enyhe hatpontos előnyt hagyott egy 22–16-tal, amely 22–19 lett a játékrész végén. első tíz perc.

A második negyed 0-9-es futással kezdődött, amely a hazaiakat megfordította. Kemény és agresszív védekezését a játékvezetők megengedték, akik annak ellenére, hogy sok személyes szabálytalanságot jeleztek, mindig abbahagyták mások tisztának vagy annál többnek a kifütyülését. A „jelölés”, amelyet Cristal Langhorne-nek vetettek alá, időnként megkarcolta a sportszerűtlen dolgot, és ennek ellenére végül a Rivas-amerikai játékosnak kellett elhagynia a játékot öt szabálytalanság miatt, amelyek közül néhány támadásban minden bizonnyal nevetett.

Az öltözőn való áthaladás után a harmadik negyedben meglátták a csapatnak az igazihez leginkább hasonlító változatát. Anna Cruzzal és Crystal Langhorne-nal, akik faji kaszt- és zseniális kitöréseket szenvedtek, visszavitték az elvesztett szellemet a csapatnak, és arra késztették őket, hogy ismét fordítsák az eredményjelzőt, ami a negyed végén reményteli 57-52-re utalt egy 24-13 után fuss.

Amikor mindannyian azt hittük, hogy ez a negyed a csapat reakciópontja lesz, az utolsóban négy egymást követő ponttal a soproniak már egyértelművé tették, hogy a végéig fogják megvívni a meccset.

Az eredményt ismét kiegyenlítették, és 62-61-re, valamint a vendég edző többszöri fenyegetésével időt kért, hogy mindig lemondjon, Fortnak kellett ezt kérnie, amikor Milovanovic triplája után a vendégek visszatértek, hogy továbblépjenek 3:36 maradt az eredményjelző a befejezéshez. A szünet után és Anna Cruz hármasával és Petra blokkjával 64-65-re a következő támadásban, majd igen, Székely kénytelen volt 67-65-el leállítani a játékot

Megváltoztatta a trendet, amerikai Amber Holt háromlövéssel talált be, és annak ellenére, hogy a helyiek megpróbálták megnyerni a mérkőzést, Holti két szabaddobása három másodperccel előbbre vezetett 13 másodperc hátralévő részével. CJ hármast játszott, amely beköpte a gyűrűt, és a következő szabálytalanságban a magyar játékos megszerezte a két lövés egyikét, így négy másodperces különbség maradt, és két másodperc maradt hátra, amely eldöntötte a játékot.

Sopronban Horti, Milovanovic és Amber Holt nagyon jól és nagyon elkényeztetve voltak. Krivacevic, nagyon érdekes játékos projektnek tűnik, és az egzotikus Milljkovic akkor ütötte el a karikát, amikor csapatának nagy szüksége volt rá.

A Ripense csapatában nagyon észrevehető volt az egyértelműség hiánya Clara Bermejo rendezésében. A játék folyékonyságának nagy része a Rivas bázis fényességétől függ. Jelena sem volt közel a szintjéhez. Az első negyedben abszurd sportszerűtlen szabálytalanságot követett el, ami a második személyes volt, és ami az egész játékra nehezedett. Petra váltogatta a jó és a rossz pillanatokat, de 10-ből 3 szabaddobása az egyik legegyértelműbb oka a vereségnek.

Pozitívumként említem, hogy Anna Cruz, aki széllökésekben a kasztot és a zsenialitást bizonyos pillanatokban vonzotta társai közé. Langhorne is jó volt minden szempontból, és bőven fogadta az ütéseket.

Negyvennyolc óra múlva ismét szembeszáll fekete fenevadjával, a Perfumeríákkal és ezúttal a mezején. A párt érvényesülését vagy a válság elmélyítését szolgálhatja. Hogyan fog kezdődni, az biztosan a végétől függ.

Rivas Ecópolis: 67 - Csaszar, Bermejo (1), Eldebrink (2), CJ (9), Dubljevic (8), Langhorne (19), Ujhelyi (11), Cruz (13) és García (4).

MKB Euroleasing: 71- Varga (2), Miljkovic (10), Ratkaine (2), Milovanovic (12), Horta (10), Honti (11), Holt (18), Semsei (2), Krivacevic (4).