Az UCAM CB Murcia aláírja második győzelmét az európai versenyben Enisey Krasnoyarsk ellen egy olyan mérkőzésen, ahol Urtasun és Benite szereplése ismét döntő fontosságú

Az UCAM CB Murcia továbbra is eltökélt szándéka, hogy védekezése helyett a pajzsát ütésre használja, a védő vonalával haladjon előre yardokat a hátvéd elleni küzdelem helyett, és tartsa az ütéseket, majd elenged egy bal kampót. Vítor Benite (11 ponttal) és Álex Urtasun (18 ponttal és hat gólpasszal) már előveszi a lándzsákat és kardokat, akik tegnap visszatértek egy olyan támadás villamos energiájává, amely képes váltakozó áram mellett futni. folyamatos helyett. Az egyetemi csapatnak a szokásosnál több akadályt kellett leküzdenie ahhoz, hogy Szibériában aláírja Enisey Krasnoyarsk ellen a Bajnokok Ligájában elért második győzelmét (62-68), és sorozatban a negyedik győzelmet, ha az ACB-ben Andorra ellen elért kettő és a múlt összeadódik vasárnap Gipuzkoában.

kísérői

A második félidőben az UCAM kiigazította védekezését, és Sadielnek és Lukovicnak is sikerült két triplával előrébb hoznia csapatát (39–40). Ekkor a központ, Oliver Hellis lett az Enisey fő és egyetlen támadó referenciája, bár elég ahhoz, hogy a játék szintje megmaradjon. Amíg Benite nyolc egymást követő ponttal két hármasból született, amelyben a brazil kivágta a területet, hogy elkerülje a blokkokat és betöltse a lövést (50-55). A rohanás és a rossz döntések átvették az elmúlt tíz percet. A negyed minden részén elhamarkodott pályákkal volt tele, de olyan, amelyet az UCAM tudott kihasználni egy intonált Charlon Klooftal, és ez volt az egyik, aki Hannah távolléte miatt játszott a legjobban (55-61). Az orosz csapatnak maradt némi reménye, amíg a Tumba látványos blokkja Braimoh fölött a szabaddobásból szerzett győzelmet zárta (62-68).