A halmaz Hans-Dieter Flick Nyeretlen marad a Bajnokok Ligájában, és az ellene elért győzelem után további három ponttal egészítette ki az eredményjelzőt Lokomotiv Moszkva, ahol a bajorok nagyobb fölényt mutattak a meccs alatt, de azzal bizonyos szakaszok, amelyekben az orosz csapat megijesztette a „bajor óriást”. A regnáló bajnok több mint két évtized után tért vissza a moszkva csapattal, amikor 1995-ben találkoztak először, bár akkor az Európa Ligában szerepelt. Akárcsak akkor, a bajorok megnyerték a Lokomotiv Stadion -RZD Arénát-.

bayern

A Bayern fülsiketítő légkörben érkezett az orosz erődbe, ahol a helyi csapat szurkolói jelen voltak az összecsapásban, a német csapatot a Lokomotiv és a megemelt sálakat. Semmi sem állította meg a német mozdonyt, amely annak ellenére, hogy a második félidőben veszély pillanatokat élt át, elért diadal, amely csoportvezetőket jelent számukra.

Az első rész ijedtséggel kezdődött azok számára, akik Fricska, aki megfigyelte, hogy az első veszélyes játék egy fejlécen keresztül érkezett Smolov, Mindazonáltal, Neuer könnyen megfogható. Ettől a pillanattól kezdve a Bayern az első félidőt fizetőképességgel uralta, elérve az első gólt a német csapat javára a 13. perc keresztül Goretkza. A középpályás nagyszerű keresztirányból fejelt Pavard a jobb szárnyból, és felavatta az elektronikus.

Ezt követően a bajnok monopolizálta a veszélyes cselekményeket, kényszerítve a Lokomotiv hogy továbbra is védekezzen a saját területén, és megpróbáljon veszélyt generálni ellenük. Nál nél 25. perc, újabb társulati játék, gyakorlatilag a bajorok első góljára vezethető vissza, és ez már klasszikus a Fricska, Majdnem 0-2 lett az eredményjelzőn, de Kingsley komán végül a védett kapu jobb kapujának ütközött Guilherme.

A domain Bayern a szünetig folytatódott, ahol a Lokomotiv nem találta a módját, hogy elmélyítse támadását a védett cél ellen Neuer. A játéktónus azonban 180 fokos fordulatot vett a második félidőben. Noha a német csapat folytatta folyamatos támadásait a rivális térség ellen, a moszkoviták ezúttal finomabbak voltak a pulton, kezdve némi ellenérzést kelteni a Bayern.

Így, és miután egy büntetést megsemmisítettek Lewandowski amelyben a VAR-nak be kellett avatkoznia, a Lokomotiv Látványos volt. Először a csizmáján keresztül figyelmeztetett Smolov, aki lövést helyezett el az által védett kapu bal oldalán Neuer, bár a gelsenkircheni kapus minősége miatt könnyű mentésnek tűnt. Mindazonáltal, Mirancsuk nem kímélte a másodikat, és alig egy perccel a veszélyes megközelítés után, Ze Luis nagyszerű passzt kapott, teljes sebességgel végiglovagolt a Bayern és tett egy alacsony középpontot, amely befejezte a hatalmat Mirancsuk, szerzés kiegyenlíti az elektronikát a 70. percben.

"A déli csillag" hamarosan felébredt abból a rövid alvásból, amelyben volt, amikor még ő tartotta az előnyt, és elleni gól után támadásba lendült. Ezek a támadások újabb ellenlépéshez vezettek a „Parovozy” javára, akik azon a küszöbön álltak, hogy képesek legyenek teljesen megfordítani az eredményjelzőt és kemény ütést végrehajtani. Mindazonáltal, soha nem történt meg, jól Ze Luis úgy döntött, hogy megpróbálja meghatározni egy lövéssel, amely szélesre sikeredett, ahelyett, hogy átadta volna partnerének, ki egyedül volt a környéken.

Olyan lépés, amely megváltoztathatta volna a játék menetét, de soha nem történt meg. Két perccel később, zsenialitása Joshua Kimmich, aki kapott egy passzt a terület előtt, és aki látványos irányítás és félfordulás után a hosszú lövéhez igazította lövését Guilherme, így emelve a 1-2, hogy a baleset végéig mozdulatlan maradna.

Ezzel a diadalmal a Bayern felhalmozódnak 13 egymást követő győzelem a Bajnokok Ligájában, abszolút bajnoki rekord. A heidelbergi edző így lesz az első edző, aki megnyerte az övét Az első 10 mérkőzés a Bajnokok Ligájában.