Az ATP 655. számú szerb Darko Jandric és az ATP 678. számú orosz teniszezője, Andrey Chepelev egy óra és huszonkilenc perc alatt 4-6, 6-1 és 12-10-re verte az orosz Pavel Kotovot és Igor Panint. perc az Antalya-torna kieséses szakaszában. Ezzel az eredménnyel a játékosok helyet foglalnak az antalyai bajnokság negyeddöntőjében.

jandric

A mérkőzés adatai azt mutatják, hogy a győzteseknek kétszer sikerült megtörniük ellenfelük adogatását, míg a legyőzött pár egyszer. Ezenkívül Jandric és Chepelev 89% -kal voltak eredményesek az első adogatásra, és a szervizpontok 63% -át sikerült megnyerniük, míg riválisaik 71% -os eredményességet és 57% -ot szereztek. Végül, ami a szabálytalanságokat illeti, a győztesek kettős hibát követtek el, a kieső játékosok pedig 3 kettős hibát követtek el.

A negyeddöntőben Jandric és Chepelev holnap csütörtökön, spanyol idő szerint 11: 00-tól mérkőzik meg az osztrák játékosokkal, Gibril Diarrával és Pavel Nejedly-vel.

Ez a verseny Antalyában zajlik december 3-7 között, szabadtéri agyagon. Összesen 16 pár vesz részt ezen a versenyen.