A kolumbiai a hétvégén részt vett csapata két góljában.

másik

Az Everton játékosai az első gólt ünneplik a Fulham ellen.

Míg az utolsó mérkőzések James Rodriguez nál nél Everton nem voltak olyan zseniálisak, mint azok, amelyeket a szezon elején tett a Premier League, a kolumbiai továbbra is nagy súlyú a csapat támadásában, amely a hétvégén tért vissza a győzelemhez, 2-3-ra legyőzve a Fulhamot.

James 73. percet játszott ezen a meccsen, és részt vett csapata két góljának játékában: a 29. percben megérintette a labdát Lucas Digne számára, aki ezután Dominic Calvert-Lewin számára lehetővé tette az 1-2 szett megszerzését. Aztán 35 évesen megismételte egy passzal a francia félnek, aki Abdoulaye Doucuré gólpasszát szerezte.