SPANYOLORSZÁG 34-32 SZLOVÉNIA (20-15 félidőben)

Spanyolország harmadik egymást követő döntőjét játssza Európa-bajnokságon. Megpróbálja megismételni a két évvel ezelőtt Svédország ellen megszerzett aranyat. Raúl Entrerríos összegyűjti a mérkőzés legjobb játékosának járó díjat.

spanyolország

39. perc. A spanyolok jövő vasárnap a döntőben szerepelnek Horvátország ellen (16.30) az utolsó gól után Alex Dujshebaev.

59. perc. Az utolsó percben csak egy gól áll a spanyolok előtt.

58. perc. Ez a támadás aranyat ér. Mark Alex Dujshebaev, aki remek mérkőzés döntőjét fejezi be.

57. perc. Jordi Ribera ideje lejárt. Ne veszítse el a hidegvérét.

56. perc. Szlovénia csökkenti a verseny hátrányait. Még mindig hisz a visszatérésben. Két gól előtt a spanyolok.

54. perc. A csapadék trükköt játszik Szlovéniára. A spanyolok öt perccel a végétől még mindig irányítanak.

53. perc. Remek gól a csípő lövésében Alex Dujshebaev. Közelebb és közelebb az európai döntőhöz.

52. perc. Spanyolország gyors központot vesz és Gideon Guardiola nem bocsátja meg az előttünk álló négy gól megtartását.

51. perc. A spanyolok továbbra is nagyon megbízhatóak a támadásban. Négy gól előrébb, nyolc perc van hátra az utolsó ostorcsattanás után Alex Dujshebaev.

49. perc. A szlovén kapus Aleix Gómez indulásáért és Szlovénia ismét három gólos, tíz perccel a vége előtt.

49. perc. Az állatorvosi végzettség és Aguinagalde tud ilyen játékokat játszani. Második gólját hat méteren belül szerzi.

48. perc. Cañellas és Szlovénia kizárása ismét három gólos hátrányban van a vazelinbeli gól után! Cingesar által.

47. perc. Egy másik nagyszerű mindkettő Aleix gomez a végétől. Támadó közreműködése ebben a második félidőben nagyon fontos.

45. perc. Gonzalo Pérez de Vargas két kézzel elkapja a labdát, és nyugalmat kér csapattársaitól. Ne essen csapadékba.

44. perc És természetesen megjelenik a kupak Entrerríos megmutatni, hogy Spanyolország be akar jutni ebbe a döntőbe.

43. perc. A szlovének megkapják a bátorságukat, és közelebb kerülnek az eredménytáblához. A spanyoloknak tizenöt perc múlva kell irányítaniuk a játékot.

41. perc. Újra Angel Fernandez támadásban jelenik meg, hogy hat métert érjen el.

40. perc. Gonzalo Pérez de Vargas számára és üres kapura lő Aleix gomez.

39. perc. Dani Sarmiento sajátos ingerével lép be a rivális védekezésébe, és előidézi a hét métert. Aleix Gómez hiányolja a szlovén kapust.

38. perc. Mindkettő második Aleix gomez, ezúttal a végétől.

37. perc. Janc, a meccs legjobb szlovén játékosa azt akarja, hogy csapata a meccsre akadjon, és a szélsőtől szerez gólt.

35. percAngel Fernandez ne hagyja ki a lehetőséget hat méteren belül. Szenzációs hozzájárulása támadásban.

34. jegyzőkönyv Gonzalo Pérez de Vargas paradonja, aki a spanyol kispadot ünnepli. Mindegyik csatlakozik a végét keresve.

33. perc. Szlovénia veresége támadásban és Viran Morros könnyen gólt szerezni.

31. jegyzőkönyv. Nagy védelem Spanyolországban a második félidő elején. Használd ki Aleix gomez a maximális előny megállapításához.

Második rész Stockholmban. A szlovének birtokában van.

Vezetése Raúl Entrerríos a pályán kiemelkedő módon figyelnek rá. Jól támogatja Dani Sarmiento és egy hatékony Angel Fernández.

Tól től 8-8 csak egy csapat volt a pályán. A spanyolok nőttek a védelemben, és ez lehetővé tette számukra, hogy futni menjenek pihenni a lehető legnagyobb előnnyel a javukra.

Pihenés. Az első rész befejezéséhez egy látványos „légy” Raúl Entrerríos. Öt gól a második félidő reménye előtt.

29. jegyzőkönyv. Időkorlátot Jordi Ribera kért. Előny, amelyet kezelni kell, hogy biztosítsuk az Európa-bajnokság nagydöntőjében való részvételt.

28. jegyzőkönyv. Ünnepel Alex Dujshebaev második gólja. Spanyolország támadási céljai széles körben oszlanak meg.

27. jegyzőkönyv. Szédítő tempóban játszanak. Nagyon magas pontszám, amikor még két perc van hátra a szünet előtt.

26. jegyzőkönyv. Ismét Spanyolország nagyszerű védelme, és nem bocsát meg Angel Fernandez a visszahatásra.

Jegyzőkönyv 25. Angel Fernández, nagyon pontos a végétől.

24. perc. A játékvezetők Gideon Guardiola kizárását rendelik el. Vágja le a különbséget Dolenec.

24. percJulen Aguinagalde megnyílik, hogy Spanyolországot visszavegye négy góllal.

21. jegyzőkönyv. Nagyon pontos Raúl Entrerríos támadásban. Négy gól a privát számláján.

21. jegyzőkönyv Janc négy góljával a szlovén csapat nagy védőburkolatává válik.

20. perc. Nagyon jó percek Dani Sarmiento, aki megszerzi harmadik gólját.

19. jegyzőkönyv. Janc megszerzi harmadik gólját. Jordi Ribera kéri, hogy ne rohanjon a támadás.

18. perc. Lop Entrerríos védekezésben, és nem bocsát meg kéz a kézben a szlovén kapus ellen. Három gól előtt és időkorlátot kért Vranjes.

18. perc. Gonzalo Pérez de Vargas nagyszerű védése és gólja Maqueda hogy üres legyen a cél. Két gól előtt először a meccsen.

17. jegyzőkönyv. Kapitány Entrerríos előveszi vezető kasztját, hogy Spanyolországot előrébb helyezze.

16. perc. Szlovén fölény a végétől és megegyezik a Kodrin ponttal.

Jegyzőkönyv 15. Angel Fernández, felépült a lázból, írja le az elsőt a privát számlájára.

15. perc. Gonzalo Pérez de Vargas jó védése és Ferlin is válaszol a szlovén kapuba.

13. jegyzőkönyv. Második egymást követő cél, amelyet elért Dani Sarmiento. Gólcsere a meccsen.

13. jegyzőkönyv. Mackovsek felfüggesztve emelkedik, és megelőzi a szlovénokat.

Jegyzőkönyv 13. Dani Sarmiento a pályán irányítani a spanyol játékot és a kanári pontszámokat a középső sávban.

12. jegyzőkönyv. Janc támadásban kihasználja a labda elvesztését, és Szlovéniát előzi meg.

11. jegyzőkönyv. A keresztléc elkerüli Cañellas kapuját, a szlovének pedig Janc kapujával szemben döntetlent játszanak.

10. perc. Spanyolországnak szüksége van a Jorge Maqueda. Megérkezik a spanyol fél közül az első.

9. perc. Bombac remek gólja. Ostorcsapás, amely ellen Gonzalo Pérez de Vargas nem tehet semmit.

8. jegyzőkönyv. A poszt Gonzalo Pérez de Vargas-szal áll össze. Y Alex Dujshebaev debütál a ház egy másik márkájával. Spanyolország első előnye a meccsen.

7. jegyzőkönyv. Felemelkedik Ferran Solé hogy megszerezze a meccs első gólját.

6. jegyzőkönyv. Szlovénia ismét vezetést szerez Mackovsek góljával a végétől.

4. jegyzőkönyv. A spanyolokat mindkettővel elengedik Raúl Entrerríos nagy átmenetben. Következő Gideon Guardiola megállapítja a nyakkendőt. Nagyszerű reakció Jordi Ribera csapatától.

3. jegyzőkönyv. Blokkolják a Cañellas indítását. Sok csapadék ebben a játékkezdésben a spanyolok számára.

2. jegyzőkönyv. Alex Dujshebaev dobása szorosan a kapufára kerül.

2. jegyzőkönyv. Blagotinsek maga is megismétli a gólszerzést hat méteren belül. Rossz kezdés spanyol.

2. jegyzőkönyv Megérkezik az első szlovén gól, amelyet Blagotinsek szerzett

1. jegyzőkönyv. A szlovén kapus első állomása Entrerríos indítása után.

A mérkőzés Stockholmban kezdődik. A spanyolok első birtoklása.

A spanyolok számára intenzív hétvége lesz, amelyben nemcsak a két évvel ezelőtt Horvátországban meghódított Európa-bajnok cím megújításának lehetőségét fogják játszani, mivel ők is harcolnak érte. olimpiai jegy és a következő világ- és európai kvalifikáció.

Már ismerjük ennek az Európa-bajnokságnak az első döntősét. Horvátország az utolsó másodperc góljával legyőzte Norvégiát a második hosszabbítás után (28–29)

KÖZLEMÉNY

A mai, Szlovénia elleni játék elbocsátása Dani Dujshebaev, miután Angel Fernández felépült lázas folyamatából. Cél | 1. Gonzalo Pérez de Vargas (Barça), 12 Rodrigo Corrales (PSG kézilabda) Központi | 9. Raúl Entrerríos (Barça), 11. Daniel Sarmiento (Saint Raphael). Jobb oldal | 5. Jorge Maqueda (MOL Pick Szeged), 10 Álex Dujshebaev (PGE Vive Kielce) Bal oldal | 21. Joan Cañellas (MOL Pick Szeged), 24. Viran Morros (PSG kézilabda), 15. Iosu Goñi (Pays d'Aix). Legjobb | 14. Ferrán Solé (Fenix ​​Toulouse), 28. Aleix Gómez (Barça). Legbaloldalibb | 6. Angel Fernández (Vive Kielce), 29 Aitor Ariño (Barça) Pivot | 13. Julen Aginagalde (PGE Vive Kielce), 17. Figueras Adriá (Fraikin Granollers), 30. Gideon Guardiola (Rhein-Neckar Löwen).

Spanyolország és Szlovénia története során 20 alkalommal keresztezték egymást, a spanyol érdekeknek nagyon kedvező egyensúly mellett: 15 nyert meccs, 2 döntetlen és 3 vereség.

Jordi Ribera: "Tudtuk, hogy bármelyik csapat játszhat velünk, és végül csak a legjobbak jutnak el az elődöntőbe; innentől kezdve fel kell készülnünk és jól kell dolgoznunk, ha nyerni akarunk, mert" játékosok ", taktikailag jót kínálnak válaszok, tökéletesen kombinálódnak vele. forgó, és a középpontjai nagyszerű játékosok, ügyesek, gyorsak és robbanékonyak ".

Esküszöm dolenec, Barça jobbhátvédje az ASOBAL Ligában a szlovén támadás fő referenciája 32 góllal, de mellette olyan férfiak tűnnek ki, mint Dean Bombac, észrevehető veszély közép- és nagy távolságból, szélsőjobb Blaz janc hogy a következő kampány viseli a Barça gumit és a védőt Blaz blagotinsek aki a verseny második blokkszázalékával rendelkező második játékos.

Szlovénia olyan csapat, amely jellemzői vannak a spanyol csapattal az agilitása és a dinamizmusa miatt, és amelynek legfőbb újdonsága az elmúlt évekhez képest a bérlő a kispadon, Ljubomir Vranjes. És ez az, hogy a göteborgi születésű edző, miután 2017 és 2018 között Magyarországon diszkréten szerepelt, sikeresen követte Veselin Vujovicot.

20: 30-kor. élőben a Teledeporte, a Spanyolok Jordi Ribera Szlovéniával találkozik a stockholmi Tele2 Arénában, az Európa-bajnokság elődöntőjében.