álmot

Elveszett USA tekintettel a Németország (0-1), de ki tudja, megnyerte-e egy bátor lecke tanulását, annak megértését, hogy az a világ Ha nem tesz meg mindent, halálos lehet. A németek lecsökkentették a férfiak illúzióit Klinsmann és amerikai álma, eloszlatva a két előző játék meggyőződését, 90 perc alatt helyrehozza a kétséget, hogy az amerikaiak készek-e versenyezni az első futballhatalmakkal, vagy még mindig szükségük van még öt percre.

A sok kétség és a gyanú áradata ellenére az esetleges nyakkendő miatt, amely mindkettőt besorolja, nem volt „biscotto”. Bizonyosan azért, mert kettő nem döntetlen, ha valaki nem akarja, ha ez Németország, egy hatalmas teljesítményű csapat, amely néha úgy tűnik, hogy nem akar. Így három pontot kaptak, a vezetést pedig Lцw, hogy Khedira és Gcze számára fenntartotta: szokásos támadó tehetetlenségével, mintha Howard kapuja felé fordult volna a szőnyeg, addig érlelte a kaput, amíg a saját súlya alá nem esett.

Képgaléria

Úgy tűnt, hogy az USA rajzolni jött, és nem tudta, mennyire kényelmetlen lehet a spekuláció, mennyire kockázatos, ha meg akarunk egyezni a döntetlennel azzal a német ördöggel, aki támadásában olyan csillagok csillagképét gyűjti össze, mint amilyen kevesen vannak. Úgy tűnt, hogy az amerikaiak baráti társaságban voltak, aggasztóan nem törődtek tényleges helyzetükkel: Németország és Ghána győzelme - mindkettő egy góllal - hazaküldte őket. Az első félidőben túlsúlyban lévő németországi befejező nélküli oldalsó központok segítettek abban, hogy magabiztosak legyenek, de az az igazság, hogy Klinsmannék hátulról kuporogtak, mintha a szakadékban, amelyet át kell lépni, hogy beléphessenek a rivális területére, óriási poszter volt vele mottója "Tilos a fűre lépni". Az első harmad legvilágosabbját Ozil a 35. percben hagyta ki a sikeres Howard ellen.

A minőség súlya
Az öltöző legjobb változatának eltávolítása nélkül Németország növekedett, mert az Egyesült Államok nem akart az Egyesült Államok lenni. Általános meglepetésre a Dempsey-k, a Jones és a társaság "az előző két játék saját fordításaként mutatkoztak meg. A játékig minden rendben volt; amikor a labda elveszíti a szórakozás és gondatlanság terhét a nyomás súlyának viseléséhez, többe kerül a futás vele és mögötte.

Ez egy második félidő volt, senkitől nem sok esély adódott, de a minőség súlya vált döntővé. Ozilnek nem sikerült elsőként vezetnie, azzal a korábbi tudattal fejezte be, hogy nem a szerencsével bánik a legjobban. A fejét sem ütötte meg Klose, valami olyan ritka, mint egy gól nélküli világkupakupa. Percekkel később mindkettő Mьller, az a játékos, akiben minden meg van ámulva, akár a vezetéknév, és az, akit csak azért lehet hibáztatni, hogy ilyen alacsony harisnyát viselt. A Bayern München játékosa egy kipattanót vett fel, hogy a belső részével a három oszlop közé helyezze, olyan közel a bal kapufa mellé, hogy úgy tűnt, ott van egy mágnes: 0-1.

Röviddel ezután a játék nem sokat számított, mivel az USA rájött a megközelítési hibájára, de nem tudott reagálni és folytatni a játékot, így ennek ismeretében inkább a Ghána-Portugália góljainak egymásutánjára tekintett, amely végül kedvező volt számára. Mivel Németország már ellazult és passzai gyakorlatilag biztosítottak, Lahm megmentette Bedoya kapuját, Dempsey pedig elpazarolta a kis területen. Több mint megérdemelte egy olyan német győzelmet, amelynek lelkesedése csökkentette az amerikai álmot ezen a világbajnokságon. Az első kereszt két arc után, amelyet annyi illúzió keltett.