Noha a válogatott jó játékot játszott Minszkben, a helyi csapat továbbment a második negyedtől és elkerülni készült a harmadik győzelmünket a 2019-es világbajnokság selejtező szakaszában (82–84).

Az ismeretlent nem kell előzetesen kárhoztatni. Könnyű téma a ritka vagy más témával: alábecsülni. És néha különös dolgok diadalmaskodhatnak. És még a megalapozottakat is átgondolja. Percekig la belorusz csapat néhány kétséget vetett fel Spanyolországban Minszkben. Párbajukba belépve a helyiek egy ponttal arrébb álltak az eredményjelzőn. A jó munkáért járó részdíj elismerésre méltó, de ez nem hagyta Scariolot és embereit újabb diadal nélkül a 2019-es világbajnokság: a második selejtezőkör a láthatáron van [Elbeszélés és statisztika: 82-84].

quino

Kapcsolódó hírek

• Pablo Aguilar: "Spanyolországnak sok éven át háborút folytató stábja van"
  • A „másik” Spanyolország csillagegyüttese a FIBA ​​Windows premierjén
  • A „másik” kosárlabda Spanyolország valóban veszít a tévében: nem félmillió néző
  • A „másik” Spanyolország a legmagasabb kitüntetéssel bosszút áll Szlovénián
  • A „FIBA ablakok” Spanyolország büszkeség: győzelem Montenegró ellen
  • Xabi López-Arostegui: "Ha segítenék, nagyon büszke lennék arra, hogy Rudy vagy Juancho elment a világbajnokságra"

Quino Colom vezette a #LaFamilia végleges arreónját. Úgy tűnik, hogy az Unics Kazan bázisa abban a fizetőképességben él, amelyet novemberben már bizonyított. A Belorusszia elleni elkötelezettség végleges lezárása, a sportszerűtlen gól szabadrúgása mellett, az ő dolga volt. Hihetetlennek tűnik, hogy a cég költségbe került, mert Spanyolország azzal a lendülettel állt elő, hogy az első és a harmadik negyedben is megtörje az elektronikát. És legfeljebb 10-12 ponttal jött a parancsnokságra. De igen, az utolsó következményekig izzadt.

Vidal Sergi ő is megtette a részét, hogy a második félidőben elkezdhesse megnyerni a játékot. Mi lenne a jobb módja az elméd megtisztításának (ez a bizonytalanság Joventut de Badalona fennmaradását illetően), mint hogy újra ragyogj a válogatottal. Mint abban a nagyszerű teljesítményben Szlovénia ellen. Most, a belorusz főváros hidegében, pontjai létfontosságúak voltak a Harmadik győzelem ebben a különös FIBA ​​'windows' válogatásban. Szokásos csillagaik nélkül, de igen a szokásos csillagával.

Colomnak és Vidalnak segítettek megbirkózni a szóváltással, ellenőrizni a kanári-szigeteki kosár formájának nagyszerű pillanatát, Rodrigo San Miguel Y Javi Beirán. Az első kiváló meccsdöntőt hozott, amely döntő fontosságú volt Spanyolország számára, hogy ismét élvezhesse az alapvető kényelmes jövedelmeket, amikor minden újból szigorodott. Pontokkal és irányokkal. A második egy remek kezdés után (négy perc alatt négy perc alatt kilenc pont az első negyedév alatt) szintén nagy jelentőséggel zárta régóta várt nemzetközi bemutatkozását: ismét igazodott a kerülethez és dicséretes védekező munka.

A dicsőség pillanatai is voltak Fran Vazquez, ez otthagyta belső erőművi márkáját. És hogy Xavi Rabaseda Y Pablo Aguilar, jó kapcsolat létesült Gran Canarián. A futás nem tartott sokáig Spanyolország számára. Egyik külső siker sem olyan erős, mint az első ütemeké. A mérkőzés házigazdája betette az elemeket, és a helyszín teljesen megváltozott. A védelme működni kezdett, és a látogatók már nem voltak kényelmesek.

Közönségük fedi, A beloruszok kollektívan erősödtek meg: Liutych, Kudrautsau, Vashkevich ... Kihúzták a fogukat, és már nem rejtették el őket. Nem kevesebb, mint egy perc a dudálásig, Spanyolország egy szikla és egy kemény hely között hagyva. Csak egy pontra van, Fehéroroszország jól megijeszthette volna csoportjuk nagy kedvencét. De sok szenvedéssel a válogatott megakadályozta abban, hogy ezt az örömet megkapja.

Normális, hogy Scariolo időnként haragszik a fiaira: az már ismert, hogy soha nincs kis rivális. És többször az NBA és az Euroliga játékosa nélkül. Nem tudjuk, hogy sonka és bélszín utazik-e nemzetköziek bőröndjében, mint a legutóbbi minszki látogatáskor (1998). De mi lesz biztonságos a hátizsákban, mielőtt hétfőn Zaragozában játszanának Montenegróval: újabb győzelem Kínába vezető úton.