A valenciak közel álltak ahhoz, hogy visszatérjenek egy Palma Futsal ellen, amely két korai célpontból vett olajat

A A Levante UD FS megadta a Nemzeti Futsal Liga (LNFS) első osztályának vezetését azzal, hogy Paternában minimumra vereséget szenvedett a Palma Futsal ellen. most vasárnap. A spanyol kupa virtuális besorolása, amelyet a granoták megnyerése esetén értek volna el, szintén megúszta, amelyek most a második két ponttal vannak a Baleár-szigetek mögött, bár egy meccsel kevesebb a Covid-19 karanténja miatt, amelyet át kellett adniuk néhány hete.

futsal

A valenciak lassan léptek a játékba, és drágán fizettek két góllal ellenük, amikor alig két perc telt el. Az első egy gyógyulás után jött, és belőtték Nunes. A második a találat után Vilela, hogy némi szerencsével belépett a kapuba, amelyet egy granota védő terelt el.

A Levante UD FS azonban soha nem vesztette el arcát a játékkal és megtanulta a tanulságot, nem engedve, hogy a Palma Futsal növelje a különbséget gyakorlatilag mindenben, ami a játékból megmaradt. Kevesebbről a többire Diego Ríosék apránként megtalálták a módját Fabio elérésére.

Rubin, erőteljes lövéssel, amely magasra került, és öt perccel a szünet előtt Esteban, aki egy ellentmondásos játékban megbukott a Baleár-kapus előtt, mivel a helyiek tiltakoztak, hogy hat Palma Futsal-játékos van a pályán.

A második részben a forgatókönyv hasonló volt a Fabio, mint a granoták hóhérja, aki abbahagyta azt, ami a három pont védelme érdekében jött rá hogy Vadilloséké volt a táskában. Míg, Vilela Korábban próbáltam Fede, sikeres is.

De mikor jobbak és közelebb voltak Diego Ríoséi csökkenteni a különbségeket játék és érdem szerint, jött a vendégek harmadik gólja, egy egész korsó hideg víz. Tomaz nem bocsátott meg labdával, amelyet szabadon hagytak a tizenegyesben.

Nem tartott sokáig a valenciai kapus érkezése, az ötös játék, amely hamar megtérült szárnyai egy Levante UD FS-nek, aki a végéig megnyomta legalább egy pontot. Gallo, a 37. percben, majd Roger 50 másodperc hiányában levágta a távot. De az elektronikus nem mozdult újra.

A valenciaiak második veresége, akik egy párttal kevesebb, mint a vezető, akkor is visszaszerezhetik ezt az első pozíciót a jövőbeli találkozókon, bár két pontja van a harmadik besoroláshoz, a Cartagena, és egy eggyel kevesebb játékkal kedvelik őket.

Adatlap:

Lift UD FS: Fede, Araça, Rivillos, Roger és Esteban - kezdeti ötös - Raúl Jiménez, Usín, Rubi, Maxi Rescia, Márquez, Gallo, Jorge Santos, Cayetano és Pedro Toro.

Palma Futsal: Fabio, Tomaz, Rafa López, Nunes és Vilela - Kezdőötös- Barrón, Hamza, Lolo, Joao, Marlon, Raúl Campos, Allan, Claudino és Mati Rosa.

Játékvezető: Donas Salvador és Simón Benet intette a Levantine Rivillost és Maxit. Palma Futsal részéről Tomaz és Rafa López felé.

Célok: 0-1, min. 1, Nunes. 0-2, min. 2, Vilela. 0-3, min. 30., Tomaz. 1-3, min. 37., Kakas. 2-3, min. 40, Roger.