ligája

A Sevilla ma az orosz Krasznodart látja vendégül, és továbbra is jó utat akar folytatni a Bajnokok Ligájában, és visszaszerzi a nemzeti bajnokságban elvesztett örömet, ahol a problémák kezdenek felhalmozni.

Az andalúz csapat az E. csoport második helyén áll, holtversenyben, de rosszabb gólkülönbséggel, mint az éllovas Chelsea, míg mögött Krasznodar és Rennes áll, a harmadik, illetve a negyedik.

Julen Lopetegui, a Sevilla értékes döntetlennel debütált a Chelsea otthonában, és a múlt héten győzelmet aratott a francia csapat ellen, így egy új győzelem átadhatja a kulcs vezetését, valahányszor az angolok megbotlanak a Rennes ellen.

A sevillista csapat megpróbál újabb diadalt adni az európai porondon, ahol jó teljesítményük ellentétben áll a hazai bajnokságban vívott útjukkal, ahol három egymást követő vereséget halmoz, az utolsó múlt szombaton az Athletic Bilbao ellen 2–1.

Úgy tűnik, hogy a Sevilla nehezen követi a tömörített naptár által előidézett pokoli ritmust, amely a játékosokat forgatásra kényszeríti.