Messi csapata a München Bayern elleni történelmi vereség után kiesett a Bajnokok Ligájából.

A Barcelona kimaradt a Bajnokok Ligájából, miután megalázó 8–2-es vereséget szenvedett a Bayern Münchentől. A német csapat nem könyörült a katalán csapattal szemben, és kihasználta a történelmi győzelem megpecsételésének lehetőségeit, amelyről biztosan sokáig fognak beszélni. És persze, hogy is lehetne másképp, a mémek nem tartották sokáig az elárasztani a hálózatokat Messi mint az egyik legcélzottabb.

veszített

Mindössze 3 perc telt el, amikor Thomas Muller nyitotta a gólt. Nem sokkal később azonban a Barcelona egyenlített az Alaba elleni gólnak köszönhetően. A németek azonban visszatértek a meccsbe, és a 21. és 31. perc között 3 gólt szereztek, hogy 4-1-es előnnyel jussanak a félidőre.

Az 57. percben Luis Suárez diszkontált egy bal lábbal. Úgy tűnt, hogy most a spanyolok visszatérhetnek, de csak 5 perccel később 5-2 volt az eredmény.

Hosszú idő után, amikor a németeknek egyértelműbb esélyei voltak, Lewandowski és Coutinho góljai érkeztek, hogy megdöntsék az utolsó 8-2-t.

A váratlan eredmény után a közösségi hálózatok tele voltak mémekkel, amelyek közül sok ellen célba vették Messi.