A Bilbao Basket, akaratosabbnál és bölcsebbnél, 30 percig bírta a Real Madrid csúszását, de az utolsó felvonás első öt percében elért 0–12-es futás leválasztotta őket a párharcról.

súlya

A Bilbao Basket, akaratosabbnál és bölcsebbnél, 30 percig bírta a Real Madrid csúszkáját

Bilbao - Harminc percen keresztül a RETAbet Bilbao Basket, amely nem mindig volt sikeres, de lelkes és harcos, a Real Madrid ellen verte a rézet és a logika súlyát. A harminc perc alatt Sötét zsaruk, Mindig vontatottan, de anélkül, hogy elveszítették volna a kapcsolatot a szívük, az intenzitásuk és Ivan Buva támadó jelzőfénye alapján, ragaszkodtak ahhoz, hogy Pablo Laso embereinek tekintetét anélkül tartsák le, hogy lebuknának, a dróton járnának, de komplexusok nélkül haladnának. De annak diktatúrájának legyőzéséhez, hogy milyen érvekre van szükség, megalapozott hatalomra, tökéletességre és egy kis szerencsére van szükség, tegnap pedig Carles Duranéra, a végsőkig szándékosan és fenntartások nélkül, annak ellenére, hogy kedden Oroszországban kontinentális babot játszanak, nem volt sem az első, sem a második, és végül a negyedik negyed nyitásán térdeltek, amelyben több mint öt percig tartó gól nélkülük horror volt, 62-65 közötti mutációval, amellyel Miribilla, pezsgő és lelkes, mint legjobb dátumokat, a 62-77-es évek egyik bravúrját álmodta meg orvoslás nélkül.

A logika és a sportlehetőségek súlya lehetővé tette, hogy a fehérek, akiknek fel kellett hajtaniuk az ujjaikat, túlélhették Sergio Llull veszteségét, fánk Rudy Fernandez vagy Jaycee Carroll hármasából a hét hetesével. Miért? Mert ott volt, amikor Jeffery Taylorra volt szükség, hogy a sarokból érkező két triplával a harmadik negyedben tegye le az első lázadási kísérleteket. Vagy azért, mert annak ellenére, hogy az első három felvonásban Anthony Randolph fájdalom és dicsőség nélkül élte át a párharcot, a döntő pillanatban aktiválódott, és egy szempillantás alatt 13 ponttal fejezte be a mérkőzést. A szekrény aljának kérdése. Így a házigazdák erőfeszítései dicséretesek voltak, de elmaradtak. A Bilbao Basket túlságosan tisztelettel kezdte a párharcot a fehér óriással, elkerülve a közelharcot a területen fizikai alacsonyabbrendűségének tudatában, és a 6,75-ös sorba menekülve, és ez a rés, amelyet Madrid kezdettől nyitott, végül sokat nyomott. Mire Duran emberei úgy döntöttek, hogy az árokba mennek a Buvával, kiválóan, 20 perc alatt 23 ponttal, a riválisnak már nagyon sok talaja volt.