A Nieves Martín hetedik helye és a győzelem a spanyol Nemzetközi Stroke Play 2019 Nemzet Kupájában

nieves

Egy bonyolult napon, erős szél és kissé gyorsabb zöldek mellett Nataliya Guseva, aki megnyerte ugyanezt a török ​​és ausztriai internacionálé versenyét, és számos spanyol földön zajló tornával a háta mögött megerősítette az utolsó körben minden jót pont az előző két napban. 74 ütéssel (+4) fordulóján par szinten végzett, ő volt az egyetlen golfozó, akinek sikerült aláírnia az asztalokat az andalúziai pályával.

Második lapja, 68 ütés (-4) volt a verseny legjobbja, két jövedelmi hatással volt az angol Isobel Wardle-ra és a győzelem fő építészére. 16 évesen az orosz sportos jövője pompás.

A verseny spanyol súlya az utolsó szakaszon is érezhető volt a madridi Carolina López-Chacarra, a malagai Julia Ramírez és a barcelonai Natalia Herrera teljesítményével, akik ezt a triót az utolsó, 70 ütemű körrel vezényelték ( -két). Egy hét alatt, mindössze hat körrel a par érték alatt, ez az eredmény tiszta arany. Ez a három játékos hat lövést fejjel fejezett be.

Érdemes megállni Julia López fordulóján, aki a második helyre került, nagyon közel Nataliya Gusevához, de kissé elvesztette lépését egy szerencsétlen 9-el a 16. lyukig.

Ezen felül további hat spanyol golfozó talált helyet a verseny tizenhat legjobbja között: Carla Bernat és Nieves Martín, hetedik +8-mal; Andrea Miralles, tizedik +9-el; és Ana Amalia Pina, Beatriz Barrios - nagyszerű sztárok az első két napban - és Carmen Laguna, tizenkettedik +10-el.

Ennek a kiemelkedő spanyol előadásnak a hab a tortán a Carolina López-Chacarra, Nieves Martín és Marta García alkotta trió diadala a Nemzetek Kupájában.

Paula Balanzategui és Oihana Etxezarreta nem hajtották végre a vágást.