Marcelino csapata Cheryshev és Gameiro góljaival tér vissza az első 2-0-ra Villamarínban

Sevilla | 07 · 02 · 19 | 12:54

valencia

Oszd meg a cikket

Ez a böngésző nem támogatja a videó elemet.

Copa del Rey: A Betis-Valencia góljai (2-2)

A Valencia CF a döntetlen (2-2) a 92. percben a Real Betis ellen a csütörtökön megrendezett Copa del Rey elődöntő első meccsén, a Benito Villamarín Stadionban, amelynek a május 25-i döntőnek, nagy ritmusú összecsapásnak és ütéscserének adnak otthont, amelyben az általuk parancsolt helyiek 2-0 20 perc múlva a végétől, amikor Cheryshev és Gameiro feltámasztotta a valenciaiakat.

Összefüggő

A Classic csillogása nélkül, de két vitrinnel rendelkező csapat pulzus a betik és a valencianisták között egyenletesnek, intenzívnek és hosszúnak bizonyult. Az első forduló sokáig tartott, amelyet a Betis kézben tartott, hogy hazahozza a döntőt. A vendégek reakcióját Gameiro vezette és tetőzte 2: 2-re a 92. percben. Loren és Joaquín góljai olimpiai góllal három hét alatt lefogytak a visszatérésért Mestallában.

A holtverseny hangulata és nyereménye a Szép harc kezdettől fogva, dominancia és érkezők cseréjével és Loren góljával a pihenés szélén. Az érkezőknek hiányzott az utolsó passz, és Valencia figyelmeztetett először. Soler úgy hangolta az utolsó szállítmányt, hogy megtalálja Rodrigót, aki arra kényszerítette Joelt, hogy álljon meg.

• A hátsó sarokban ismét a helyi célnak kellett ragyognia a Mina fejét lőtte. Labda nélkül és nagy ritmus mellett a Betisnek nehéz volt visszanyerni az önuralmát, egy váratlan forgatókönyvváltás miatt, Bartra 10 perces sérülése és Javi García bejárata miatt. A válasz végül megérkezett, és természetesen Canales vezette.

A betikus agy, kíváncsian élvezve a teret, felvette Guardedet, és a mexikói labda túlságosan keresztbe ment, anélkül, hogy a kapuba került volna. Azután, egy jaoaquini internátus nem talált aukciót. Az asztalon lévő kártyákkal Valenciát ismét félrevezették, egy rövid szögletrúgás során, a labda Canales-től Sidnei-nek a szélső kapunál, Loren pedig készen állt a bankban.

Valencia lehűti a betikus eufóriát

Villamarín nyomás alatt állt, hogy megünnepelje a előny a szünet előtt és újraindításkor felrobban. Marcelino emberei ismét fenyegetőztek, főleg Rodrigo karrierjével, de aki ismét beütötte az ajtót, az a Betis és az örök Joaquín volt. A Betic kapitánya megőrült egy olyan olimpiai góllal, amelyet a VAR megerősített, egy újabb szögletrúgás, amely még nagyobb fájdalommal elítélte Valenciát.

Copa del Rey: Betis - Valencia

A pártképek

A 'che' doboz Gameiro és Kondogbias együttesét a játék legyőzte, de időben megváltoztatta a forgatókönyvet és hazatért. Egy cél mindent megváltoztatott, a betikus mondatot vagy a mentő "che" -t. Gameiro a jobb lábára lépett, hogy felajánlja karrierjét, és átadta a halálbérletet Cherysevnek. Így került a Valencia teljesen harcba, 20 perccel előrébb, amit még megígértek.

Úgy tűnt, hogy a benzin nem ad sokkal többet, kivéve Gameirót. Setién debütált Jesében, anélkül, hogy Betis megfordult volna, és egy szögletrúgással Mandi utolsó esélyt kapott. A 2–1-es csúcs után a Valencia nem őrült meg, hanem Cheryshev mellett a keresztlécnek csapódott, és végül a döntetlent játszotta Gameiróval, akit Rodrigo jól segített.

ADATLAP

EREDMÉNY: REAL BETIS, 2 - VALENCIA CF, 2. (1–0, félidő).

REAL BETIS: Joel; Mandi, Bartra (Javi García, min.10), Sidnei; Joaquín, Carvalho, Guardado, Junior (Francis, min. 80); Canales, Loren (Jesé, min. 78) és Lo Celso.

VALENCIA: Jaume; Piccini, Garay, Gabriel, Gayá; Parejo, Coquelin (Kondogbia, min.58), Soler (Wass, min.78), Cheryshev; Mina (Gameiro, min. 58) és Rodrigo.

CÉLOK:

1 - 0, min. 45, Loren.

2 - 0, min. 54., Joaquín.

2 - 1, min 70, Cheryshev.

2 - 2, min. 92, Gameiro.

JÁTÉKVEZETŐ: Cerro Grande-ból (Madrid). Betis Juniornak (min. 15) intette. És Rodrigónak (min. 52), Solernek (min.65) és Parejónak (min.73) Valenciában.

STÁDIUM: Benito Villamarín, 57 123 néző.