változata

A Villarreal ismét felajánlotta európai változatát, hogy leigázza Szentpéterváron az orosz Zenitet egy olyan mérkőzésen, amelyben felülmúlta riválisát, és olyan eredményt ért el (1-3), amely a döntetlent nagyon kedvezővé teszi az ő érdekei számára.

Ez egy Villarreal volt, nagyon távol a gyenge teljesítményétől a Spanyol Ligában, és ez bekerült a kiesési zónába a másodosztályba, mivel kezdettől fogva átvette a játék irányítását, és halálos ütést mutatott be, amely hiányzik belőle a bajnokságban. Valószínűleg a jelenlegi szezon legjobb Villarreal.

A Villarreal kezdte az összecsapást a rivális terület felkutatására. Ezenkívül némi intenzitással nyomott a Zenit mezőnyében, ami problémákat okozott az orosz csapatnak a játék kezdeményezésének átvételével.

A Villarreal első lehetősége a játék kilenc perce után adódott, amikor Samu Chukwueze gólpasszát követően Morlanes aláírt egy röplabdát, amely az orosz kapu bal oldali kapufája mellett jött ki.

Az összecsapás a 20. percig ért el ugyanazzal a forgatókönyvvel, a labda dominanciájával és nagyobb jelenlétével a Villarreal riválisának mezőnyében egy olyan Zenittel szemben, amely nem mutatott semmiféle reakciót vagy a játék irányítását.

Ezzel a lendülettel Javi Calleja csapata a 24. percben ismét körbe kerítette a kaput, miután a jobb szélen érkező beadást Fornals befejezte a terület első vonalából, de erős lövését két félidőben Lunev megállította.

A Villarreal jó munkájának eredményeként a Zenit első és nagy esélye csak a 28. percig jött el, amelyben Morlanes labda elvesztése után Azmoun gyorsasággal, de Andrés Fernándezzel kézen fogva nézett szembe a térséggel. túlságosan előrevetítette a spanyol cél akcióját, hogy akadályozza az indítását.

Villarreal ragaszkodását 33 perc játék után jutalmazták Samu remek centruma után, amelyet Funes Mori fejjel nyert, így Iborra befejezte a hálót és továbbjutott a Castellón csapatához, bár az öröm nem tartott sokáig, mert szinte a következő akcióban döntetlen volt az orosz szett.

A játékot nagyon tiltakozta Villarreal, aki egy esetleges lesre hivatkozott, bár a gól a spanyol csapat újabb labda elvesztése után is a mezőny közepén jött.

Az első félidő utolsó ütemében a meccs fenntartotta a két gól előtti tendenciát, a Villarreal a Zenitnél intenzívebben és nagyobb mértékben volt jelen az orosz mezőnyben.

A második félidőben kiegyenlített volt a játék az első ütemekben. A helyi csapat koncentráltabban jött ki, és a Villarreal az első negyedórában már nem mozdult olyan kényelmesen, mint az első félidőben egy olyan ellenféllel szemben, akinek látszott, hogy ötleteinek világossága elérte a spanyol csapat területét.

Csaknem húsz perc játék után ebben az időszakban, és csak két félénk alkalom után, oldalanként egyet követően, Villarreal ismét Gerard Moreno találatával találta el a Zenit, miután a bal szélső Forlanes egy jó beadása után a térség középső részén fejelt. Katalán támadó.

A Zenit messze nem reagált, és nagyon közel állt a kapujához, ami miatt Javi Calleja csapata szinte akarata szerint mozgatta a labdát, és folytatta a játék irányításával, amely arra késztette, hogy a 71. percben növelje előnyét egy góllal. Morlanes, az éjszaka egyik legjobbja, a terület elejéről.

Ezzel a góllal véget ért a játék. A Zenit nyomott, de kritériumok nélkül, Villarreal pedig megpróbálta megtartani a labdát, és nagy sikerrel védekezett, ami megakadályozta a Zenit végső reakcióját. EFE.