Nyilvánvaló, hogy az ételek rendkívül fontosak, ezért bizonyosan szigorú diétát kellett követnie, amely alapján a Sirtfood diéta, amelynek alappillérei a zöld tea, étcsokoládé, alma, petrezselyem, kurkuma, kelkáposzta, áfonya, kapribogyó, citrusfélék és vörösbor.

pyd-t

Mi a helyzet azonban a testedzéssel?

Semmi sem lehet órákat tölteni az edzőteremben. Csak 7 perc, "7 perc a mennyben", ahogy a tervért felelős személy, személyi edzője, Peter Geracimo hívja. Nem a nagy izmokról van szó. A testmozgásnak javítania kell az életünket, nem akadályozhatja.

A nagyszerű eredményeket elősegítő képletet a folyamatos gyakorlatok logikája magyarázza meg egymás után, mindössze 10-15 másodperc a felépülés és a következő elvégzése. A "7 perc a mennyben" nincs szünet, és a következő gyakorlatokat hajtja végre:

Első perc: Klasszikus fekvőtámaszok

Második és harmadik perc: Váltakozó oldalirányú fekvőtámaszok, egy-egy perc, mindkét kezén.

Negyedik perc: oldalirányú fekvőtámaszok azzal a különbséggel, hogy mindkét alkart használják.

Ötödik és hatodik perc: „lemez deszka”, amely magában foglalja a háton, a háton fekvést, a lábak, a karok és a vállak emelését a padlóról, a lábak 45 fokos szögben tartását.

Hetedik perc: Superman stílusú gyakorlat. Feküdjön arccal lefelé, és felváltva emelje az ellenkező karokat és lábakat.

És enni, semmit. A rossz dolog az, hogy visszatért régi módjaihoz, hogy túl sokat ehessen.