2020. október 11

williams

2002 kétségtelenül Serena legjobb éve volt a WTA-körversenyen, az év során egymás után 3 Grand Slam-díjat nyert: Roland Garros, Wimbledon és az US Open. Serena 8 közvetlen ászt tett és elérte a 198 km/h-t, de ez nem volt elég. Ez volt a 23. Grand Slam-egyéni címe, ezzel megdöntötte Steffi Graf 22-es rekordját. Pauline Parmentier-t legyőzve megnyerte az első US Open óta lejátszott mérkőzését.

Nehéz év volt a sérülések és a Grand Slam-győzelem miatt, bár két címet nyert és egy másikban (Los Angeles) jutott döntőbe. Mivel Serena reflektorfénybe került, sok más Jehova Tanúja néhány döntését a vallással ellentétesnek tekinti. 1997-ben, a világ 304. helyén, Monica Selest és Mary Pierce-t verte meg a világranglista 2. és 5. helyén, a chicagói Ameritech Openen, bár az elődöntőben a világranglista 3. helye, Lindsay Davenport győzte le szoros 6-tal - 4. és 6-4.

Serena Williams amerikai teniszező - nem bírom elveszíteni - a történelem egyik nagy teniszezője.

A bajnokság során nem veszített szettet, és a csoportkörben legyőzte a riválisokat, köztük az akkori világelső Victoria Azarenkát és a döntőben az orosz Maria Sharápovát 6-4, 6-3.
Ez csak egy szám, és ennyi. 2016-ban Beyonce új albumának, a Lemonade-nek a Sorry videójában szerepelt. -Úgy tűnik, hogy a játék kezdete egy kicsit neked kerül.