A galíciaiak végzetes pontról vették a győzelmet, miután szabályozási időben kettőre vezettek

2019. november 6 (22:41 CET)

tizenegy

A Salamanca CF UDS egy lépésre volt a Copa del Reytől. A charrosok büntettek a Coruxo ellen a Helmántico stadionban, miután szabályozási időben kettőre döntetlent játszottak.

Rafa Dueñas tizenegyét Sotres alakította a kapuban; Carpio, Crespo, Borja és One hátul; Sergio Molina, Amaro, Ulises Torres és Tirlea a magban; és Gio Ubis-szal mutatott.

A charrosok megkezdték a labdát, mielőtt egy rivális visszavonult volna a pályájukon, és a labda kijáratában nem volt lehetőség. Az első tizenöt percben nem volt esély.

Az első negyedóra túllépése után a látogató Sylla fejjel fejezte be Sotres kezét, és az első félidő felénél a játékvezető nem jelezte Sergio Molina egyértelmű büntetését Añónon a vendég tiltakozása miatt. játékos.

Az első helyi esély 27 percnél adódott. Crespo keresztelt balról, és sem Ubis, sem Gio nem ért a labdához.

A párharc izgatott volt, és megérkeztek a gólok. Antón de Vicente szabálytalanságból betette a labdát a Sotres csapatába, és megelőzte a vendégeket. A Salamanca CF UDS kontra Amaro távoli lövésével kontrázott, amellyel a rivális kapus durván elhibázta. 1-1 és levegő a helyiségbe.

A szünet előtt a vendég kapus, Pablo Brea ismét bajba került, amikor megpróbált elkapni egy Amaro lövést.

A második félidő kezdeti ritmusa kevésbé volt, de ezt a percek telt el. Talán a játékosok lábainak fáradtsága miatt, amely nagyobb pontatlanságot és teret okozott.

Rafa Dueñas Hugo Díaz-t helyezte a pályára, hogy Ulises több harapást kapjon a támadásért, Ubis pedig kényszerítette a vendég kaput egy fejléc mentésére.

Coruxo labdát küldött a kapufára Kevin Mendoza keresztrúgásával. Youseff nevezése több csomagot adott a vendég támadásnak (később Silva is belépett), de a Salamanca CF UDS volt az esélye, hogy megnyerje a mérkőzést a szabályozási idő utolsó szakaszában.

A játékvezető lemondta Borja López gólját les miatt, és az utolsó arreónban Calderón küldött egy labdát, és Gio látta, hogyan törölték az újabb gólt az utolsó sípszónál.

A hosszabbítás mozgással kezdődött. Coruxo továbbment Silva jó mozdulata után, hogy Mateo a hálóba került. Hat perccel később Ángel Sánchez egy szöglet kijáratához tette az egyenlített fejet.

A hosszabbítás második fele hiányos volt, és nem bírom mindkettőt, nagyon büntetett lábakkal. Az eredmény, a tizenegyespárbaj. Tét, a hágó a Copa del Rey-hez.

Megérkezett a tizenegyespárbaj. Álex Serrano találta el az elsőt, Sotres pedig megállította az első galíciai rúgást. Pablo Brea azonban óriási lett és három büntetést mentett, hogy a helyiek üresen maradjanak, és Coruxót a Copa del Rey-be tegyék.