• Ifjúság

3-5 | ÖTÖS JÁTÉK VICA ALBALI-nak (3Є) adta a győzelmet

hírek

Fotó: ACP-FSV @ aurecape

Robles emberei megverték Renacer Argamasillát a második félidőnek köszönhetően, ahol az ötös játék volt a döntő. Az azulonok minimális mértékben veszítettek az első periódusban, és a másodikban a négy az egy részével sikerült legyőzniük az eredményt. Az idegenbeli győzelem az azulonokat a második helyre helyezi.

- kezdte Viña Albali, visszavonulva, a játék súlyát a helyiekre bízva, akik három perc múlva a kapus és az azulón játékos közötti félreértést kihasználva José Luis révén megnyitották a gólt.

Két perccel később Raúl Marín kihasználja a helyi zűrzavart, és beteszi a lábujját, hogy egyenlítsen.

A helyiek szinte az első félidő egészében használták az ötös játékát, és ennek eredményeként az azulonai védelem hibája miatt megérkezett a hazaiak részleges győzelmének gólja.

A második félidőben Viña Albali jött ki kissé nagyobb nyomás alatt, de a labda elvesztésében a helyiek Madrigal révén növelték az előnyt, 3-1, min.33.

Innen Antonio Robles úgy dönt, hogy kiveszi a kapus-játékost, és a döntés helyes. Ezután jöttek Javi Huertas és Ángel góljai, akik háromra egyenlítettek.

Ángel megismétli és az utolsó percben 3-4-et tesz az eredményjelzőre, már kapus-játékos nélkül.

Juan Cózar, a kürtön 3-5-re tett szert, amikor a hazaiak ötöt játszottak.

Nincs idő többre, Antonio Roblesék új azulona győzelmet arattak, amely a tabella második helyére emeli őket.

Következő találat: December 1-én 13:00 órakor. Viña Albali Valdepeñas Vs Tomelloso FS a Virgen de la Cabeza miniszterelnöknél.