78-75

A Casademont Zaragoza elérte a korszak első győzelmét Sergio Hernandez, ellene Nyizsnyij Novgorod, egy olyan mérkőzésen, amelyben - ahogy az előző napon történt a Lublin ellen - az utolsó másodperc triplájával oldották meg.

Ha a lengyelek előtt volt DJ. Seeley Az indulás szerzője az oroszok előtt a kanadaié volt a hitel Dylan Ennis, kb. nyolc méteres hármassal 9 tized hiányában a végeredményhez egy őrült játék után, amelyben a kézcsapat 13 ponttal, 9-gyel pedig hét ponttal veszített a következtetéshez.

A diadal lehetővé teszi a zaragozánok számára, hogy lépést tegyenek előre a következő szakasz elérése érdekében, mivel annyi mérkőzésen két győzelmet hoznak, ami nagyon fontos, tekintve, hogy a világjárvány világjárványa miatt koronavírus Úgy döntöttek, hogy az elvileg tervezett csoportokat nyolcról négy csapatra csökkentik, így ha rossz a rajt, akkor csökken a reakció esélye.

Óscar Duarte már többet játszott, mint az elmúlt szezonban

Az Atlético-Sevilla -5 ° C-on indul!

"Miért ne lehetne egy újabb baszk döntő a Szuperkupában, az valami nagyon szép lenne"

A Sevilla volt az utolsó rivális, amely a metropolita nagyközönségét láthatta

A Maño-csapat kimondhatatlanul szenvedett egy orosz csapat előtt, amelyet nemrégiben érintett a koronavírus csapása, és arra kényszerítette őket, hogy csak nyolc játékossal utazzanak Aragónia fővárosába, akik november 7-én kezdtek együtt edzeni, és az An távollétével.tonna Asztapkovics, gólkirálya, meccsenként csaknem 22 ponttal.

Az első negyedet gyors játékkal fejlesztették, bár ugyanakkor sok olyan pillanatban lefutottak, amiből senki sem profitált, mert mindkét oldalon számos hiba volt.

A második negyedévben azonban a panoráma gyökeresen megváltozott. Az aragóniai csapat, amely nagyon jól kezdett, és az első percben ötös lett, támadásban kudarcot vallott, és elfelejtette védekezni erővel, aminek eredményeként a vendégek elképesztő könnyedséggel kaptak gólt.

Ezenkívül kihasználták a kilenc helyi vereséget, és a támadó lepattanó fölényük lehetővé tette számukra, hogy nyolc elutasítást elkapjanak, és ezáltal mindössze két és fél perc alatt megkönnyítsék a 2-12-es részleges játékot, amely 13 előnnyel tette őket (27-40 ) három perccel lemaradva nyugodjon meg a helyi zavartságtól.

És minden, ami katasztrófa volt a szünet előtt, intenzitássá és sikerré változott a harmadik negyedben, nagyszerű védekezéssel, amely lehetővé tette a Casademont játszani lazábban a támadásban, és csak egy ponttal lemaradni a negyed végén (54-55).

A válság legyőzni látszott, de az ismét nagyon nyitottan játszó orosz csapat bajba sodorta a helyieket, akik hét perccel 9 perc hátrányt szenvedtek, a részleges 4-12 után pedig alig több mint két perc alatt.

A Casademont újra eveznie kellett. Sergio Hernandez Eltekintett a pivotjaitól, és visszatért játszani, hasonlóan a visszatéréshez a harmadik negyedben, két „néggyel”, amelyek lehetővé tették számára, hogy visszaszerezze a hátrányt a győzelemhez, két támadó lepattanó és egy utolsó hármas után. Ennis megmentő, amikor a meccs kiegyenlített és 9 tized maradt hátra.

78 - Casademont Zaragoza (17 + 16 + 21 + 24): San Miguel (3), Ennis (22), Brussino (9), Benzing (16), Thompson (8) - ötös kezdő- Barreiro (2), Seeley ( 10), Hlinason (-) és Rupnik (8).

75 - Nyizsnyij Novgorod (16 + 28 + 11 + 20): Sheperd (13), Baburin (10), Strebkov (16), Toropov (2), Gavrilovic (19) - ötös kezdő- Komolov (10), Gankevich (2) )) és Gerasimov (3).

Játékvezetők: Sahin (Olaszország), Marques (Portugália) és Baki (Törökország). Toropovot (m.28) a személyzet kizárta.

Incidensek: A kosárlabda Bajnokok Ligája D csoportjának második napjának megfelelő mérkőzés a Prícipe Felipe de Zaragoza pavilonban zárt ajtók mögött.