A díjnyertes művész mindössze hét perces edzéssel csökkentette a brutális 68 kg-ot. Elmagyarázzuk, milyen volt a testgyakorlása. Grammy 2018: A nyertesek teljes listája

Adele brit énekes-dalszerző sztár, Adele a 2017-es Grammy-díj átadása előtt úgy döntött, hogy lefogy, és egy fiú meg is tette. Azonban hogyan érte el azt a bravúrt, hogy lefogyott 68 kg? Nyilvánvaló, hogy az étel rendkívül fontos, ezért biztosan szigorú diétát kellett követnie, a Sirtfood diéta alapján, amelynek fő támaszai a zöld tea, étcsokoládé, alma, petrezselyem, kurkuma, kelkáposzta, áfonya, kapribogyó, citrusfélék és vörösbor . Mi lesz azonban a képzéssel?

edzés

Semmi sem lehet órákat tölteni az edzőteremben. Csak 7 perc, 7 perc a mennyben, ahogy a tervért felelős személy, személyi edzője, Peter Geracimo hívja. A People magazinnak nyilatkozva rámutatott, hogy az egész bázisom a magból kell kiindulnom, és a periféria felé kell dolgozni, mert minden erő és jólét itt összpontosul. Nem a nagy izmokról van szó. A testmozgásnak javítania kell az életünket, nem szabad akadályoznia ".

A nagyszerű eredményeket elősegítő képletet a folyamatos gyakorlatok logikája magyarázza meg egymás után, mindössze 10-15 másodperc a felépülés és a következő elvégzése. A "7 perc a mennyben" nincs szünet, és a következő gyakorlatokat hajtja végre:

Első perc: Klasszikus fekvőtámaszok

Második és harmadik perc: váltakozó oldalirányú fekvőtámaszok, egy-egy perc, mindkét kezén.

Negyedik perc: oldalirányú fekvőtámaszok azzal a különbséggel, hogy mindkét alkart használják.

Ötödik és hatodik perc: "lemez deszka", amely magában foglalja a háton, a háton fekvést, a lábak, a karok és a vállak emelését a padlóról, a lábak 45 fokos szögben tartását.

Hetedik perc: Superman stílusú gyakorlat. Feküdjön arccal lefelé, és felváltva emelje az ellenkező karokat és lábakat.