A spanyolok vereséget szenvedtek a páros meccsen, miután ugyanazon a napon lejátszották egyéni meccseiket

verdascót

Davidovich és Fernando Verdasco nem tudta továbbjutni a negyeddöntőt a kölni ATP 250-n. A kombinált spanyol engedett Marach O és Raven Klassen alkotta párosnak két szettben 7-5 és 6-3, akik szinte az egész találkozón fölényben voltak a teniszező és fizikai.

A spanyolok sokat vádoltak a mérkőzésen fáradtság a mai nap folyamán felhalmozódott, amelyben mindkét spanyol teniszezőnek rendre le kellett játszania meccsét a cegyedi dobozl. Mindkettő Fernando Verdasco, aki kemény játékkal küzdött a német ellen Alekszandr Zverev, amelyben legyőzték; mint a malagai férfi, akinek sikerült megvernie Cilic; nagyon kimerülten érkeztek fizikailag találkozó páros.

A dél-afrikai és az osztrák is sokkal többen voltak hangsúlyos a kemény bíróságon kölni, amelyben átvették a vezetést, és ahol megtörték a csapat szolgálatát spanyol három alkalommal. Úgy tűnt, hogy a spanyol pár kismértékű emelkedése megjósolja az esetleges visszatérést, azonban már megrendelték a rivális pár hogy eldobja az első szettet a 7-5.

A második szett nem volt sokkal jobb a Malagának és a Madridnak, akik vádolták a súly lábait a második szettben. A rivális párnak be kellett hoznia a 4-1 játékban, csak a spanyolok lendülete engedte meg smink egy kicsit az eredmény a második szettben 6-3, ami igazolta a megszüntetése.

Így a ATP 250 Kölnből Fernando Verdasco számára, aki ma elvesztette két módját. Nem inkább Alejandro számára Davidovich, aki kettős módban fejezi be az idejét, de továbbra is a továbbjutásokra összpontosít pll férfi egyénvagy a német városban.