A Herbalife Gran Canaria 100-at követ Európában (80–106)

A kláreti csoport tiszta 80–106-ra szabadult meg Nyizsnyij Novgorodtól, hogy az A csoport első helyén rendezkedjen be.

Miután Moszkva külterületén, Nyizsnyij Novgorod városába ért egy igazi odüsszea, a Herbalife Gran Canaria felugrott az orosz csapat naponta jégkorongpályaként használt pályájára azzal a szándékkal, hogy megtalálja a belső tüzet, hogy némileg visszaszerezze a jó képet. elveszett a Liga Endesában.

Bo McCalebb szerezte a meccs első kosarát, és Boynton triplája ellenére a nyitó rudak tiszta sárga színűek voltak. Egy Hendrix-kosár lőtte a klaretániakat (3-9, 2. perc) az eredményjelzőn. Luis Casimiro tanítványainak támadása jól olajozott gépként működött, és védekezésként az erőfeszítésnek volt hatása.

Azonban az egész csapat támadó súlyát viselő Nyizsni amerikai duó lelkesen indult. Boynton a bázisról és Kane a szárnyról összefogva próbálta megszüntetni a különbséget. 5-0-ra tették meg, hogy csak egy ponton belülre kerüljenek, de a Herbalife Gran Canaria továbbra is medencének tekintette a kosarat. A 6,75 feletti találat pusztító volt és kétségtelenül kulcsfontosságú tényező az első negyedévben. Salin két hármassal, és O'Neale egy csapattal arra kényszerítette Stalbergs-t, hogy időkérést hívjon ki csapatával tíz perccel (13–23, 7. perc) három perccel a felvonás végétől. Csapata nemcsak képtelen volt pótolni a különbséget, de a sárga pontritmus is tovább nőtt. Tíz perc alatt óriási 36 pont. A helyi csapat igen, nagyon él (24-36).

Az észt Vene hármat ért el, és lejjebb engedte csapatát a tíz pont pszichológiai korlátjától. A Herbalife Gran Canaria két percig nem szerzett gólt, a különbség végül hat pont (30-36, 13. perc) lett Nizhny tolása előtt. Aguilar 6.75-ről törte meg az aszályt, és jelezte, hogy a szigeti alakulatnak vissza kell állítania a ritmust a támadásban.

DeAndre Kane, az orosz csapat legtehetségesebb játékosa és a támadásban az abszolút vezető hat egymást követő pontot szerzett, hogy csapatának lehetősége maradjon. A Herbalife Gran Canaria nem találta meg a módját, hogy megállítsa, de nem tűnt sürgetőnek sem, mert Casimiro emberei támadásban nem hagyták abba a hozzáállást. Kane 42-49-re jutott az eredményjelzőn, de a sárgák az utolsó percben megnyomták a 0-8-as menetet, Eulis Báez szarvánál hármasával. A félidőben tizenöt különbség (42-57).

Egy terület meghaladta az időben

canaria

A Herbalife Gran Canaria kijárata az öltözőkből elsősorban jó volt. Hendrix két pontja és McCalebb további három pontja egész éjjel először 20-ra emelte a bérleti díjat (42-62, 22. perc). Ekkor a rivális technikus úgy döntött, hogy létrehoz egy olyan zónát, amely teljesen rövidre zárta a sziget támadását. Boynton betette az elemeket, és támadásba lendítette a hazai csapatot. A szett Casimiro időtúllépése ellenére 10-0 lett (52-62, 24. perc), majd megjelent Báez.

A domonkos volt az, aki legjobban megértette a környéket. Úgy támadta meg, hogy középre helyezte magát, és öt egymást követő pontot szerzett, amikor csapatának a legnagyobb szüksége volt rá. Kuric újabb öt ponttal vitte el a tanút, és így a Herbalife Gran Canaria ismét húsz pontos különbséget hozott. Negyedidő hiányában a győzelem jól haladt (61-78).

Nem volt több orosz reakció. A Nyizsnyij Novgorod játékosai annak ellenére is leengedték a karjukat, hogy alkalmanként alkalmuk nyílt arra, hogy a 4,60-as vonaltól sportszerűtlen és technikás távolságokat vágjanak Pablo Aguilar, illetve Richard Hendrix felé. A baleset zsákutcában volt, amelyet Kyle Kuric megtört. Az amerikai két egymást követő triplát szerzett, hogy véglegesen eldöntse a kláretiai párt partiját.

Kuric 20 ponttal végzett, míg Baez 19 pontot szerzett. A buli befejeződött Oriol Paulí nevezésével, akinek alig másfél perc alatt volt ideje 5 ponttal és 2 lepattanóval hozzájárulni. A Herbalife Gran Canaria ezzel megszerezte a második egymás utáni győzelmet az Eurocupban, ismét több mint 100 pontot ért el és az A csoport vezetőjeként bizonyult.