debütálása

Gijón, Alfredo SUÁREZ

Alberto; Riki (Omar), Cholo, Santi, Adrián, Alberto (Suárez), Solano (Pasca), Peque, Fran, Tino és Berto (Imanol).

Racing de Sama: Pablo; Pelayo, Márquez, Pablo Berto, Javi, Ángel, Boris (Yoni), Dani (Marino), Jambrina, Yiyo (Helio) és Santos

Gólok: 0-1, min. 10, Yiyo. 0-2, min. 14., Borisz. 1-2, min. 29., Santi. 1-3, min. 38, Angyal. 1-4, min. 47, Yoni

Játékvezető: Farto García, Oviedo. Kiűzte a helyi Santit, min. 87 és edző Corbato. Sárga Adriánnak és Omárnak. A sárga versenyzésért Ángel, Javi, Pelayo és Helio számára.

Események: A rajongók elfogadható jelenléte a Municipal de Vega-ban.

A Racing nagyon erősen jött ki, amely az első félidőben elhagyta az 1-3-ra ítélt mérkőzést, köszönhetően a legjobb teljesítményüknek, megverte Camochát. A szünet után két perc elteltével 1-4 volt az állás, és innentől a játék kiegyenlített, Camocha elérte egyetlen célját.