A szimeoneiak első vereségüket az új Anoetában illik be

real

Mert Europa Press

Europa Press | 2019. szeptember 15

A Valódi társadalom megcsípte a jó csíkot Atlético de Madrid gátlatlan győzelemmel (2-0) az új Anoeta-nál, a szélig tömve, a góloknak köszönhetően Martin Odegaard Y Nacho monreal, mindössze két perc alatt a második félidő közepén, a Santander Liga negyedik napja alkalmából.

A kihívás nem volt könnyű, és a baszk csapat jól beszámolt róla. Az Anoeta-teszt mérgezett csapda volt az Atleti számára érvek nélkül a válogatott szünet utáni napon. Az első félidőben dominánsabb volt, de végül a helyiek javaslata alá esett. Két baklövésben minden tönkrement. Oblak veresége és cseréje.

Talán ez volt a legrosszabb, a matracok negatív egyenlege, mielőtt a Juventust befogadták a „Bajnokokba”. A szlovén kapus végül megdöbbent a Real második góljában - nem vesztette el az eszméletét -, és 20 perc hátránnyal átadta helyét Adánnak. Ellenállt a pálya elhagyásának, de a kapitányok Saúl és Koke Végül meggyőzték, mivel az eredménytábla sem hívott feltámadást.

Imanol Alguacil emberei kéz a kézben figyelmeztették Oyarzabal az első félidőben, és még egy portui centerrel is, amelyet a spanyol válogatott csatár nem ért célba. Az érdemeket a „txuri-urdin” kezdte árnyalni Oblak még egyszer csiszolja a kesztyűjét. A rojiblanco kapus még egy napot az irodában élt, Anoeta pedig a lelátón rezgett a jelenléti rekorddal a csaknem 35 000 nézőnek köszönhetően.

A forgatókönyv nem volt kényelmetlen egy Atleti számára, aki a saját tempójában folytatta, anélkül, hogy újabb felszerelést tett volna, és várta volna a Real offenzíváit, ami nem volt pontosan mozdulatlan. A donosztiarrák hamarosan megtalálták a boldogsághoz vezető utat Odegaard a környék szívében. A norvég labdát kapott Mikel merino és némi vagyonnal meghatározta.

Szabadulása megérintette az ikertestvérét Savic és elhárította a labda pályáját. A cél „szutykos” maradt azokra, akik Simeone, elveszett az utolsó métereken és kevés hírrel Joao Felix, akinek a futballja az első félidőben volt, mielőtt kicserélték volna. Mindössze két perccel az 1-0 után jött a második és az utolsó csapás Atlético de Madridnak.

Központ a környéken, a fiatalember lövésével Isak, Kis területen végzett, és Monreal - aki a Realnál debütált - Oblak szédülésén túl a lábujját is elérte a 2-0 eléréséért, akit a pályán kellett kezelni. Adan átvette tőle, és az utolsó 20 percben alig volt munkája. A játék teljes súlya a cél felé fordult Moyà.

VITOLO, A CÉL közelében

A elleni eredménnyel az Atlético növelte a vonalakat, és nagyobb nyomást generált, tudatában annak, hogy már keveset veszítenek. Akkor volt az Vitolo párszor megtalálta a tereket. Az első háromszögelésként jött létre, amelyet Moyà érdemben hagyott abba, a második pedig a odaadtam hogy Diego Costa nem volt szerencsés.

Correa, aki ebben a szezonban debütált a milánói csalódott szerződtetése után, szintén szerette volna cserélni a matrac szerencséjét, de a kék-fehérek legyőzésére nem volt mód. A 2-0 az utolsó sípszóig maradt, a Real megnyeri a győzelmek rekordját, és az Atleti - amely kimaradt Morata- Először megbotlik a Ligában, miután harangjátékból indult.