En Nesyri két gólja megfordult egy összecsapáson, amelyet Jesús Navas kiűzése bonyolított

A marokkói Youssef En-Nesyri a második félidőben jött ki, hogy két gólt szerezzen, amelyek epikus győzelmet arattak a Sevillának (3–2) az orosz Krasznodar ellen, aki hamar meglepő 0–2-t kapott, és az egész második harmadot játszotta számbeli fölényben Jesús Navas kiutasítása miatt, de a spanyol csapat hite soha nem esett vissza, ami három új pontot és fontos lépést eredményezett a Bajnokok Ligája utolsó 16 helyezettjének felkutatásában.

kevesebbel

Több információ

A Sevilla csapata az első félidőben mindenféle nehézségekkel találkozott olyan ellenfél ellen, aki nagyon keveset tett azért, hogy 0–2-re eljusson a húsz percig, bár a vágy és a ragaszkodás megtérült, először az első félidőben Rakitic Iván horvátjával, később pedig En -Nesyri megjelenésével.

Julen Lopetegui felfrissítette a csapatot, miután a LaLigában három egymást követő vereség volt az előzmény, és ennek tulajdonítható a szoros és igényes menetrend.

• A szokásos címsorok, mint pl Yassine Bono marokkói kapus, az argentin hátvéd Marcos Acuña, a brazil középpályás, Fernando Reges vagy maga En-Nesyri, de a tizenegy szerelt nehéz súlyt tartott, mint a francia Jules Koundé és a brazil Diego Carlos, Jesús Navas vagy az argentin Lucas Ocampos alkotta középső pár.

Krasnodar szintén depressziósan érkezett a Sánchez Pizjuánhoz az idény rossz kezdete miatt, és jelentős sérülésekkel is járt sérülések, valamint a gyáva miatt, de nem lehetne jobb kezdete, Nos, Ocampos nagyon jó próbálkozása után, amelyre Matvei Saphonov kapus is nagyon jól reagált, minden a javára változott.

Kilenc perckor a német játékvezető Felix Brych átgondolta, a VAR figyelmeztette, és ezt a büntetést jelezte a fiatal Shapí Suleymanov híján Joan Jordánnak, később pedig Jordán maga is elvesztegetett egy újabb egyértelműséget az 1-0.

Ezt követően Murad Musáev embereinek első megközelítésében a szerdai tulajdonos, Tomas Vaclík kapujához Koundé hiányzott a terület széléről és egy közvetlen szabadrúgás. tökéletesen elindította Szulejmánov anélkül, hogy a cseh gól képes lenne mindkettőt megakadályozni.

A 0-1 tizenhét percnél jött és nincs ideje, hogy a sevillai formáció beolvassa az ütést be kellett illesztenie egy másikat, mert a játékvezető, akit a VAR ismét tanácsol, Koundé büntetést adott Marcus Bergnek, és maga a svéd csatár alakította át.

Alig telt el több mint húsz perc, és a Sevilla 0-2-es meglepetést kapott, ami Lopetegui zsetonját mozgatta, amikor meglátta egy csapat kiesett és riválisa nőtt a morálban, jól helyezkedett el védekezésben és sok fizikussággal a középpályán.

A gipuzkoani edző Óscar Rodríguez és az argentin Marcos Acuña lépett pályára Koundé, illetve Sergio Escudero számára, ill. ez felébresztette a helyi csapatot, aki látta, hogy a szünet előtt Rakitic jó fejléc mellett rövidítette a hátrányt Jordán központjába.

De nem tűnt úgy, hogy ez a helyi csapat éjszakája volt, mivel az első rész folytatásában és egy csapattal a döntetlen felé fordult, Az egyik Krasznodar ellen Jesús Navas távollétében megállt a svéd Kristoffer Olssonon, és ez a Sevilla kapitányának kiutasításához vezetett.

A félidőben 1–2, a Sevilla pedig egy eggyel kevesebb labdarúgóval a visszatérési kísérletért a második félidőben, a Lopetegui-ban három embert kockáztatott védekezéssel, ill. egy csapat, amely támadásba kezdett egy jól őrzött Krasznodar ellen de anélkül, hogy lemondana riválisa által hagyott lyukak kihasználásáról.

Abban a dinamikában a spanyol formációnak esélyei voltak az új döntetlenre, mint Rakitic lövése után a játékóra után találta el a labdát a keresztlécnél taszítva, de En-Nesyri volt a brazil Kaio Pantaleao kudarca után, akinek sikerült.

Maga En-Nesyri, nem sokkal később, a 72. percben, lett a főszereplő és 3-2-re is sikerült, ami gyökeres változást adott a játékban amikor belépett az utolsó negyed órába, mert az orosz csapat, most igen, szégyentelenül támadásba kezdett, hogy kihasználja számbeli fölényét.

Lopetegui ekkor debütált a holland középhátvédben a Sevilla játékosaként Karim Rekik, egy csatár helyén honfitársa, Luuk de Jong, pErősíteni ezt a védelmet addig őrizetlenül és Krasznodar kétségbeesett támadásával szemben, amely nem tudott a helyi lakosság pazarlásával.

- Adatlap:

3 - Sevilla: Vaclík; Jesús Navas, Koundé (Óscar Rodríguez, m.34), Diego Carlos, Escudero (Acuña, m.34); Gudelj, Jordán (Fernando, m.60); Ocampos, Rakitic, Munir (En-Nesyri, d.60); és De Jong (Rekik, m.83).

2 - Krasznodar: Saphonov; Cristian Ramínez (Sorokin, m.46), Martynóvich, Kaio, Chermov; Olsson, Gazinski, Utkin (Wanderson, m.75); Szulejmánov, Berg és Sabua (Szpercjan, m.34) (Claesson, m.65).

Célok: 0-1, M.17: Szulejmánov. 0-2, M.21: Berg, tizenegyesből. 1-2, M.42: Rakitic. 2-2, M.69: En-Nesyri. 3-2, M.72: En-Nesyri.

Játékvezető: Felix Brych (Németország). A Sevillista Jesús Navas-t (m.49 +) közvetlen pirosral küldték el, mert szabálytalanságot követett el, egyértelmű góllövéssel. Ezenkívül intette Koundét (m.15) és Ósar Rodríguezt (m.49), valamint a látogatókat Spertsyanra (m.51), Kaióra (59) és Bergre (m.90).

Események: A Bajnokok Ligája E-csoportjának harmadik napjának mérkőzése a Ramón Sánchez Pizjuán stadionban játszott, amelyen a koronavírus-járvány miatt bekövetkezett egészségügyi protokollok miatt a nézők nem vettek részt.