Az első félidő után, amikor David Gallego csapata nem tudta megzavarni Stjarnan lakott visszavonulását, aki akár kilenc játékossal védett a környék közelében, David Gallego megtalálta a kulcsot az újraindításban.

ferreyra

Wu Lei és Marc Roca szünet utáni belépése végérvényesen a papagájérdekek felé billentette az összecsapást. A kínaiak új pénzként kerültek az ismeretlen területre az izlandi védők számára, és a közelmúltbeli U21-es bajnok Spanyolországgal átvette az első passzokat, így a hátvédek voltak felelősek az előnyösebb pozíciók középpontjáért.

A Molineaux Stadionban Nuno Espirito Santo, a Wolverhampton hivatalosan is a szezont kezdte portugál játékosaik szokásos hatékonyságával - Raúl Jiménez csereként lépett pályára. Mivel Rúben Neves áll a középpálya irányításában, Diogo Jota és Rubén Vinagre szerezte a győztes gólokat az északír keresztesek ellen (2-0). Jonny Otto és Adamá Traoré kezdők voltak a „Farkasok” sávjában.

A maga részéről a fő olasz képviselő, a Torino is megverte Debrecenit (3-0), Andrea Belotti, az Atlético Cristian Ansaldi és Simone Zaza góljaival. A spanyolok, Álex Berenguer és Iago Falqué kezdők voltak, és jó teljesítményt nyújtottak a „9” védelme érdekében.

Dejan Joveljic, Luka Jovic helyére az Eintracht Frankfurtban adta a győzelmet a tallinni „sasoknak”. Mind a szerb állampolgárságú, de bosnyák származású - Jovic és Joveljic egyaránt Bijeljinában született -, valamint a Vörös Csillag futballedzésében a két támadó hasonlósága elkerülhetetlen, mivel még a magasságuk is megegyezik (1'82m).

Intuitív, hatékony, határozott és nyugodt balkáni térségen belül Joveljic kijött a kispadról, és 7 percnél több időre sem volt szüksége bemutatkozó levelének bemutatásához: a szélső, Danny da Costa a jobb szélen megszokott egyik támadására koncentrált, és a „nuevo Jovic” minden riválisát az első poszton várta az egyik gesztussal, amely a legjobban meghatározza, hogy kiegyenlítse a holtversenyt a németek javára.

A spanyol Lucas Torró, Adi Hütter csapatának kezdője is hozzájárult ahhoz a gólhoz, amely megnyerte a gólt, hogy legyőzze a Flórát két hónappal az Eintracht visszatérése után az Európa Ligába, miután a Chelsea kiesett az elődöntőben.

A Félix Vicente által irányított és José Perales által védett Dinamo Tiflis a kapuban, a hátsó tengelyében pedig Víctor Mongil sikeresen verte az Azeri Gabalát (0-2), egy olyan mérkőzésen, amelyben Fernán Ferreiroá is főcím volt.

Spanyol főszereplő volt az AEK Larnaca elsöprő győzelmében is Levski Sofía ellen (3-0). Az Imanol Idiakez vezette csapat Toño Ramírez, Mikel González, Raúl Ruiz, Lluis Sastre, Guillem Truyols, Nacho Cases és Acorán Barrera a pályán folyamatosan halad a következő forduló felé, amelyben a Ghent -Viitorul győztesével találkoznak., kiegyensúlyozatlan a belgák felé az első szakasz 6-3 után.

Piast Gliwice elkerülte a vereséget a Riga elleni stadionjukban (3-2) a spanyol Jorge Félix duplájának köszönhetően.