HÍREK

Hírek: Klubhírek

#CachorrosCultu krónikái

B kadét CD Astorga 1-1 Cultural y Deportiva Leonesa SAD felállás: Victor, Lucas, Kiko, Raba, Manu, Diego, Chus, Saman, De Prado, Aitor és Andrei .

Kulturális 2016.10.10. 16:08

hivatalos

CD Astorga 1-1 Kulturális és Deportiva Leonesa SAD

Felállás: Victor, Lucas, Kiko, Raba, Manu, Diego, Chus, Saman, De Prado, Aitor és Andrei

Póttagok: Fer, Adri és Carlos
Gól: De Prado

B kadét első bajnoki mérkőzése, aki fizikailag felsőbb csapatnál találta magát, ennek a fölénynek és a vendégek idegességének eredményeként erősen vitatott első félidőt látott esélyekkel mindkét csapat számára. A helyiek erősen kezdtek, számos egyértelmű alkalommal, amelyeket Victor megoldott. A rossz kezdés után a Cultu egy kicsit nagyobb hangsúlyt kapott azáltal, hogy rosszul játszott, de a szélre érkezett és veszélyt okozott. A labda visszanyerése után, amikor a helyiek megpróbálták megszerezni a labdát, De Prado gólja elölről érkező lövéssel érkezett, így elérte a szünetet. A második félidőben egyértelműbb volt, hogy a Cultu jobban játszik és sokat ér el, a helyi kapus jó teljesítménye miatt részben nem sikerült befejezni a feladatot, és mint általában ebben a sportban történik, az, aki megbocsát kifizeti, és ekkor amikor 10 perc van hátra, elfogtak minket a pulton, keresztet tettek és egy tökéletes lövés lopakodott a kapuba. A fehérek a végén lökdöstek, de ismét összefutottak a kapussal. Olyan pont, amely rossz ízt hagyott a szájban, de nehéz mezőnyben és rivális ellen érte el.

Peñaranda 0-0 Cultural y Deportiva Leonesa Jupiter Leonés

Felállás: Pedro, David Blanco, David Bayón, Dayero, Álex Díez, Álex Gómez, Toure, Sergio Simón, Bili, Valentin és Marco.
Póttagok: Alberto Serra, Diego Calzado, Albertin, Chiqui és Chema.

CD Fútbol Peña 2-0 Cultural y Deportiva Leonesa
Felállás: Álex, Diego, Coladilla, Garrido, Vázquez, Abel, Héctor, Pablo, Javi, Luispo és Chus.

A csecsemő
Kulturális és Deportiva Leonesa 3-0 CDF Helmántico
Felállások: Hugo, Guille, Tomi, Llama, Adri, Taski, Javi, Chuso, Carlos, Carra és Alan

A kadét
Kulturális és sport Leonesa 1-1 SD Ponferradina
Felállás: Diego, Álvaro, Cristian, Nacho, Dani, Andrés, Machado, David, Percán, Diego és Marcos

Póttagok: Álex, Pablo, Román és Seivane.
A tartományi kadet bajnokság első mérkőzése, amelyre a kategória első kultúrcsapatát elítélik az előző szezonban történt szerencsétlen visszaesés után, és hogy lehetne másképp az egyetlen cél, hogy visszatérjünk abba a kategóriába, amely megfelel ennek a nagyszerű klubnak.
A szünet után úgy döntöttünk, hogy kockáztatunk azzal, hogy az oldalsó Álvarót helyezzük középre, Nachót a mező közepére helyezzük, a szokásos helyzetét, és nagy nyomást rendeltünk el nagy fizikai viseléssel, és eleinte ez megtérült, mert nagyon sokat szerencsét Diego közvetlen szabadrúgásával szerzett góljával előreléptünk az eredményjelzőn, és számos egyértelmű esélyünk volt arra, hogy nem sikerült megvalósulnunk.
A végrehajtott változtatásokkal a balszerencse vár ránk, és Davidnek izmos kellemetlenség miatt el kell hagynia a pályát, és Pablo játékost a mezőnyjátékosként kell eltávolítania.
A Ponferradina megy a döntetlenre, és bár túl egyértelmű esetek nélkül, a labda kijáratának hibájában a meccs utolsó perceiben megegyezik a döntetlennel.

B csecsemő
Kulturális és Deportiva Leonesa 1-4S.D. Ponferradina
Felállás: Alejandro Asensio, Diego, Alejandro López, David Fernández, Adri, José, Yeray, Iván, Nico, Rodri és Álex.

Póttagok: Castre, Mario Álvarez, Mario Menéndez, Oliver és Dani

Gólok: Nico

Az első tartományi osztály kemény fogadtatással fogadta a kulturális szakembereket. Előttük egy nagyon intenzív, magas szintű játékkal rendelkező csapat állt. Annak ellenére, hogy előrébb került az eredményjelzőn, a Cultural engedett Ponferradina intenzitásának, amely bezárta a helyi kaput. A szüntelen támadás miatt az eredményjelző megfordult, és az 1-2-re elért a szünetig. A második félidőben a Cultural visszafogta a vendégjátékot, de még mindig nem tudta elkerülni újabb két gól megszerzését. Az 1–4-es végeredmény tükrözi a Berciano-csapat gyakorlatilag az egész mérkőzésen mutatott fölényét.

Kulturális és Deportiva Leonesa 1-1 FC Puente Castro
Felállás: Urbina, Luis, Miguel, Héctor, Dani, Gómez, Yago
Póttagok: Marco, Florin, Pablo César és Marcos
Gól: Gomez

A bajnokság a kultúrista Benjamin B számára kezdődött otthon a kategória egyik legkeményebb riválisa ellen. Puente Castro lesz az, akitől a játék kezdetétől több érkező érkezett, bár elöl egy jól ültetett Benjamin B állt, aki mindig a kezdetektől próbálkozik a labdával. Az első félidő 20. percében és Florintól kapott jó lopás után Gómezt ültették a Harlequin kapuja elé és 1-0 felé a helyiek. A szünet után a Castro-híd felől érkezők száma megnőtt, de a meccs csúcspontját jelentő Urbinának sikerült 0-nál tartani a kaput. A 40. percben érkezett a látogatói kapu, ennek súlya a kulturális nem csökkent karját, és sikerült megtartania a nyakkendőt. Fiúink érdemleges játéka, amely biztosan ösztönözni fogja őket a munkára és az edzésre.