Kattintson a következő linkek egyikére a játék folytatásához

Manuel Pellegrini szereplőinek meg kell szerezniük a hazai győzelmet a CSKA ellen, hogy valódi eséllyel folytathassák a kvalifikációt a Bajnokok Ligája kieséses szakaszaiba.

pellegrini

Manchester City edzés: Hart, Zabaleta, Clichy, Demichelis, Kompany, Fernando, Yaya Toure, Navas, Milner, Jovetic, Agüero.

CSKA Moszkva edzés: Akinfejev, Mário Fernandes, Ignashevich, V. Berezutski, Schennikov, Wernbloom, Dzagoev, R. Eremenko, Natcho, Musa, Doumbia.

MÁSODSZOR

90 + 3 'A játék véget ért, és a City élete a Bajnokok Ligájában egy szálon lóg. És egy nagyon vékony.

88 ' A város felébred, és szabálytalanságokba, szimulációkba esik. A játékvezető nem vásárol, és a feladat ezen a ponton lehetetlennek tűnik.

81 'Másodszor a Citynél. Touré megtámadja a riválisot, és a játékvezető nem habozik megmutatni neki a közvetlen pirosat.

74 'Dzekónak megvan. Agüero nagyszerű passzt ad a bosnyáknak, aki nem éri el, amikor hiányzott, hogy pontot mutasson a játék kiegyenlítésére.

69 'Fernandinhót ki fogják küldeni a második sárga után, amiért Musa leütötte a terület bejáratánál. Minden fekete a Város számára.

65 ' Utolsó változás Pellegrinitől. Edin Dzeko lép be, Fernando pedig nyugdíjba megy.

64 'Most Zabaletának volt. Az argentin felpattan, és a terület belsejéből harap egy lövést, amely szélesre sikeredik.

61 ' Akinfejev remek borítója. Touré passzol a sorok közé Milnerhez, és az angol keresztben végzett, és elpirult, hogy erõs reakciót erõsítsen az orosz kapus lábával.

57 'Mi volt a City sorsolása. James Milner horgai a környéken középre lövést végeznek, és a merülés ellenére Agüero nem ér rá a kapuba.

54 & City nem találja a módját, és a CSKA játszik az órával. Pellegrini két változata egyelőre nem működik.

48 ' Musa remek lépése. A mutató egy dominált labdával 40 métert tett meg, Demichelist biciklivel levette, megnyerte az alapvonalat és egy alacsony középpontot ért el, amelyet Hart jól várt.

46 'A második félidő kezdődik. Két változás Pellegrinitől: Nasri és Feranandinho lép be, Jovetic és Navas pedig távozik.

ELŐSZÖR

45 ' Az első félidő Manchesterben ért véget, hogy 45 perce lesz a történelem megváltoztatására, és valódi esélyekkel folytathatja a Bajnokok Ligájában.

33 'CSKA GOOOOOOOOOOOOOOOL. Doumbia megismétli, hogy ezúttal Natcho beadása egy szintben volt a padlóval és a meghatározás egy lesodródással de Hart közeli kapujánál.

A CSKA 30 nevetséges öngólt küld. Ignashevich adott egy passzt a kapusnak, amikor már elhagyta a kaput, a labda egy méterrel telt el a függőlegestől és a sarokba került.

27 ' A játék első lapja leesik. Wernbloom nyeri a sárgát, amiért elengedte Tourét, amikor a középpályás ellentámadást vezetett.

21 'Most a City birtokolta. Agüero kiváló játékosa a területen, amely az argentin lövését fejezi be, amelyet a kapus szögletre küld.

18 'Uffff megszerezte a második CSKA-t. Doumbia egyedül ment Hart ellen, befejezte a terület bejáratától, és keresztlövése szélesre sikeredett.

tizenöt' A Manchester City felépült a CSKA-fiók korai megnyitása után, és most uralja az ellenfél mezőnyében zajló akciókat és játékokat.

7 'GOOOOOOOOLAAAAAAOOOOOO MANCHESTER CITY. Yaya Touré ad szabadrúgást tökéletesen a korláton, és egyenlíti a játékot.

5 & ​​# 39; City első érkezése. Agüero tartja a labdát a terület közelében, engedi Jesús Navasnak, aki magasan végez a területen belül.

17 ' Ajax közeledett! Veszélyes Andersen lőtte el a botot. Barcelonát megmentették.

1 'CSKA GÓÓÓL. Doumbia tökéletes fejlappal nyitotta meg a számlát Natcho szabadrúgása után. A stadion elnémul.

0 ' A mérkőzés Manchesterben kezdődik.

A Barcelona azzal a küldetéssel látogat az Ajaxba, hogy otthagyja a Liga két egymást követő vereségét, és biztosítja a jelenlétét a Bajnokok Ligája legjobb 16 csapata között.

Barcelona edzés: Ter Stegen, Alves, Bartra, Mascherano, Alba; Busquets, Rakitic, Xavi; Luis Suárez, Messi és Neymar.

Ajax edzés: Cillesen; Van Rhijn, Veltman, Moisander, Boilesen; Andersen, Serero, Klaassen; El Ghazi, Sigthorsson, Schöne.

MÁSODSZOR

90 ' Az Amszterdamban befejezett mérkőzés és Barcelona biztosítja a kvalifikációt a nyolcaddöntőbe.

75 ' BARCELONAI GÓÓL. Lionel Messi növeli az eredményt, és megegyezik Raúl Bajnokok Ligája góllövőként elért rekordjával

67 ' Barcelona mentve! Milik feje és a labda a Ter Stegen által védett kapufát találja el. Minden 1-0-ra folytatódik a katalánok javára.

58 ' El Barcának kétszer is megvolt. Először Luis Suárez hiányzott kézenfogva Cilleessen ellen, majd Messi lövése szélesre sikeredett. Kövesse a látogatók előnyét.

49 ' Barcelona mindent elkövet a második után kutatva és Neymar lövése eltalálja a Cillessen által védett teljes jobb kapufát. A katalánok előnye megmarad.

46 ' A második félidő már lejátszott.

ELŐSZÖR

45 + 1 'Az első félidő véget ért Hollandiában.

36 ' BARCELONA GÓLJA. Lionel Messi megnyitja a számlát a katalánok számára.

25 ' Az Ajax ismét Klaassen keresztül közelít, Ter Stegen pedig fizetőképes módon válaszol. A nullát Amszterdamban tartják

3 ' A gólt megsemmisítették a Barcelonával. Neymar kommentárját érvénytelenítették les miatt, miután Jordi Alba engedélyezve volt

0 ' A játékot Amszterdamban már játszották.