A Manchester 2-0-ra verte a londoniakat, bár a második gólt Nani keze előzi meg.

A Manchester United továbbra is a tabella harmadik helye, öt ponttal lemaradva a vezető Celsea mögött, miután vitatott győzelmet aratott a Tottenham ellen az Old Traffordon (2-0).

hibája

A manchesteri csapat második gólja, Nani munkája a 84. percben azután következett, hogy a portugál csatár kézzel érintette meg a labdát a területen belül.

A Tottenham kapusa, a brazil Heurelho Gomes megállította a labdát és otthagyta a lábán azzal a szándékkal, hogy szabálytalanságot követ el, de Nani rájött, hogy a játékvezető nem sípolt, és kihasználta a kapus hibáját a labda küldésében. a háló hátuljára.

A "Spurs" tiltakozása előtt a játékvezető konzultált és néhány percig beszélt az asszisztenssel, aki továbbra is felemelte a zászlóját, de megadta a kaput.

Ez egy olyan mérkőzés vitatott lezárása volt, amelyben a Manchester, aki a 31. percben vezetést szerzett a szerb Nemanja Vidic góljával, fölényesnek bizonyult, bár nem volt céljuk jó számú gólszerzési lehetőséget meghatározni.