Perasovic emberei drágán fizetnek a rossz harmadik negyedért, és második vereségüket aratják a 'Top 16-ban (76-68)

Madrid | 15 · 01 · 16 | 20:30

laboral

Hírek mentve a profilodba

Honeycutt megpróbál gólt szerezni Shengelia és Hanga EFE ellen

A Laboral Kutxa pénteken aratta a második legjobb 16-os vereségét Euroliga, miután elesett Khimki-látogatásán (76-68), aki megmutatta megbízható helyi állapotát, miután eldöntötte a mérkőzést egy harmadik negyedben, ahol Velimir Perasovic tanítványait megtagadták a kosárral szemben.

A Baskonia szinte mindig élt, és meghatározott pillanatokban uralta a párharcot - a második negyed végén és a harmadik felénél. A Vitorians támadásának rövidzárlata azonban a sírját jelentette. A harmadik periódus 20–9-e előnyhöz juttatta az oroszokat, hogy már nem vették le a lábukat a gázról.

Ezenkívül a korábbi NBA-játékos, Alexey Shved - a legjobb játékosa - és James Augustine 24, illetve 22 ponttal járó hozzájárulása végül elítélte a baszkok erőfeszítéseit, akik a győzelem után csak a „Top 16” -nál győztek. debütálása a Zalgiris Kaunas ellen.

A kezdet nem volt biztató a Laboral Kutxa számára, amelynek ennek ellenére sikerült lezárnia riválisa inspirációs pillanatait (19-15, min.10). Tornike Shengelia pontjai több mint elégek voltak irányítani néhány fázist, sőt versenyképességüket demonstrálni egy olyan pályán, ahol a Real Madrid és a CSZKA Moszkva már elesett.

Rimas Kurtinaitisék kiemelkedtek komolyságukkal, és a Baskonia előnyei ellenére (26-30, min.13 és 33-35, min.18) azt az érzetet keltették, hogy tudják, mit játszanak mindig. A kevesebbtől a többig és Tyrese Rice megjelenésével kissé röpke Khimki rést nyitott, miután áthaladt az öltözőkön.

Még a Laboral Kutxa sztárjának, a görög Ioannis Bourousisnak a jelenléte sem jelentett javulást a baszkok játékában - három pont -, amiért Manresa-ban családi probléma miatt elbocsátották a családot. a matracod (59-50, min. 31).

A tíz pont gyakorlatilag ugyanaz maradt a végéig, és végül Khimkinek adta a második győzelmet. Másrészt a Baskoniának marad egy várakozása, hogy szembenézzen a naptár második szakaszával a nagyon nehéz F csoportban. Következő riválisa: CSKA, Barça Lassa és a Real Madrid lesz.

--EREDMÉNY: BC KHIMKI, 76 - LABORAL KUTXA, 68.

Kr. Khimki Moszkva: Rice (7), Shved (24), Honeycutt (7), Monia (6) és Augustine (22) - kezdő öt -; Kopone (-), Sokolov (4), Todorovic (2), Dragic (2) és Sokolov (4).

KUTXA MUNKA: Adams (8), Causeur (9), Hanga (9), Shengelia (9) és I. Diop (4) - kezdeti kvintett - James (7), Planinic (4), Blazic (9), Bourousis ( 3) és Tillie (6).

--RÉSZLETEK: 17-12, 22-27, 20-9 és 17-20.

--MEGJELENŐK: Lamonica (ITA), Rocha (POR) és Petek (SLO). Megszüntették I. Diopot a Laboral Kutxánál.

--STADIUM: Krylatskoye Sportpalota. 1800 néző.