Sevilla vs. Krasznodar ÉLŐ online: az Európa Liga J csoportjának 6. dátumára játszanak, december 13-án, csütörtökön 12: 55-től. (Perui idő szerint) és 18:55. (helyi idő). Az adás a Fox Sports feladata lesz.

Sevilla Krasznodar

A Sevilla és a Krasznodar játszik az Európa Liga nyolcaddöntőjébe való továbbjutást és sorozatuk vezetését. Kövesse percről percre, statisztikákat, eseményeket, gólokat, interjúkat és mindkét csapat utolsó mérkőzésének eredményeit a csoportkörben.

Maximális koncentráció a holnapi Krasznodar párharc előtt!

#vamosmisevilla #UEL 🏆 #NuncaMeRindo pic.twitter.com/phOdbHE8kT

- Sevilla Fútbol Club (@SevillaFC) 2018. december 12. ▷ MEGTEKINTÉS A 2018. évi Dél-amerikai Kupa Atlético Paranaense bajnoka: Gólok, büntetők és ünnepségek a Junior ellen Curitibán

▷ LÁSD a Real Madrid vs. CSKA Moszkva: Vinícius Junior és látványos irányítása luxussal | VIDEÓ

Paraguay - 14:55.

A sevilla csapata a J csoport második helyén áll, 9 ponttal holtversenyben a harmadik, Standard de Liège-vel, így legalább ugyanolyan eredményt kell elérniük, mint a belga csapatnak, hogy biztosítsák a továbbjutást a kontinentális torna következő szakaszába.

Pablo Machin, a Sevilla edzője reméli, hogy olyan eredményt ér el, amely lehetővé teszi számára, hogy kvalifikálja magát az Európa Liga következő fordulójába | Fotó: EFE

A kulcs vezetői Krasnodar gyakorlatilag a zsebében megy Sevillába, mivel több mint öt góllal kell veszítenie, és Standardnak meg kell nyernie a török ​​Akhisar Belediyespor elleni meccsét, hogy kieszen.

Krasznodar, akinek a perui Christian Cueva lesz, már tudja, mi az, hogy megveri a Sevillát. A verseny második napján történt, amikor az oroszok otthon 2-1-re nyertek.

Az AFP információival

Krits Luk, a krasznodari kapus reményei szerint jó teljesítményt nyújt a következő fordulóba való passzának megpecsételésére | Fotó: EFE

Sevilla vs. Krasznodar: hogyan jutnak el a játékhoz

-18.12.18 Valencia 1-1 Sevilla

-18.12.18 Sevilla 1-0 Villanovense

-18.12.12 Alavés 1-1 Sevilla

-11.29.18 St. Lieja 1-0 Sevilla

-25.11.18 Sevilla 1-0 Real Valladolid

-18.12.12 Krasznodar 1-1 Ufa

-18.12.18 Krasznodar 2-2 Rosztov