A galaktikusok Karim Benzema góljával 0–1-re győztek egy összecsapásban, nagy intenzitással

Sevilla | 22 · 09 · 19 | 22:58

magát

Oszd meg a cikket

A A Real Madrid Karim Benzema góljával 0–1-re legyőzte a Sevillát és egy olyan összecsapás során, amelyben sokkal intenzívebben használták és felülmúlta riválisát, Sánchez Pizjuánnál tekintéllyel érvényesült, megváltva ezzel magát és lezárva azt a „sebet”, amely a párizsi vereség után látszólag kinyílt.

A madridisták sok részvétel, munka és koncentráció, megverték a Sevillát időnként nagyon félelmetes, és hogy alig teremtett esélyeket a Real Madrid ellen, amely az első félidő végén és a második elején megbocsátás után Carvajal kimért átlövése után Benzema góljával találta el a 64. percet. hogy korrekt nyereményt kapjon.

A A Real Madrid sok sürgősséggel érkezett a párbajra, mindig élénken „átkozott” Sánchez Pizjuánban a habcsók -11 vereségért 18 látogatás során ebben a században, 4-en egymás után az utolsó négyben -, valamint az a kötelesség, hogy pótolják a PSG elleni „Bajnokok” nehéz vereségét (3–0), és ne adják meg arra a korai sebre, amelyet kinyitottak.

Marcelo, Isco, Modric és Asensio nélkül, és csak az Atléticóval folytatott derbi után, Zidane megismételte a tizenegyet Párizsban, leszámítva Sergio Ramos visszatérését Militao számára, James, Casemiro és Kroos visszatérését pedig az alkotásban, valamint Bale, Benzema és Hazard a támadó háromszögön.

Előtt, A Sevilla nagyszerű pillanatban (0-3-ra nyert a Qarabag ellen az Európa Ligában), és hogy megvédte a vezetést, az egyetlen változás az argentin Mudo Vázquez utolsó napjához képest honfitársa, Lucas Ocampos és a holland Luuk de Jong között.

A a sokk elektromos, két csapat ritmusával, amelyek eleve nagy támadó súllyal jelentek meg. A Real Madrid sokkal intenzívebben vesz részt és vesz részt a játékban, mint legutóbbi elkötelezettségében, amelyet edzője nyíltan követelt. Úgy tűnik, hogy a francia figyelmeztető „kiáltás” hatással volt.

Támadásban a walesi Gareth Bale, nagyon aktív a jobb oldalon, a francia Karim Benzema pedig mindig felajánlotta magát társainak, de nem sok esély volt a gólszerzésre. A mezőny közepe monopolizálta a játékot, a nyomást és a nagyobb bevetést. Az első, aki figyelmeztetett, Benzema volt, amikor 6 perc múlva fejelt ki egy szögletet.

• A Sevilla kissé aludt, gyanús, hogy ne hagyjon réseket maga mögött és akinek a nagy madridi nyomás miatt nehéz volt magát más hévvel és világossággal használni, mint máskor, egy perccel később és szintén fejjel válaszoltak, de De Jong lövése elterelte hátulról.

Real Madrid, szorgalmas, egyre inkább átvette az irányítást az andalúzok néhány érkezése előtt, nagyon elmosódottan és túlzott félelemmel játszik, kényelmesebb volt a füvön, és az első fél óra után több lehetőséget generált.

Zidane tanítványai két jó alkalomra készültek, egy belga Eden Hazard lövése a 34-esben, miután ellopta a labdát a brazil Fernandótól származó Benzemától, egy másik pedig jobbról Carvajal, de Tomas Vaclík kapus megmentette csapatát, és elérték a szakítani 0-0-val és sok jobb szenzációval a habcsókban.

A folytatásban a büszkeségükben szenvedő madridisták által észlelt koncentrációjuk, a vitákban tanúsított erejük és a célkeresés iránti hajlandóságuk, különösen támadó triójuk és sávjuk révén alig változtatta meg a panorámát.

Madrid továbbra is veszélyt generált, mint a Reguilón által elzárt - a madristaiak által engedélyezett - Benzema és James cselekedeteiben, és James, aki nem tudta csodálatos módon fejelni Bale keresztjét. Mindennel, és ahogy a zöld színű csapat megbocsátott a környéken, ésl A Sevillát újjáépítették, több kritériummal préselték és jobban semlegesítette az ellenfél kijáratait.

Ennek ellenére nem érte el egyértelműen a csúcsot, sem a Madridista lendületét nem lassította, sem esélyeket nem teremtett, ami sokkal könnyebbé tette a habcsókokat, akik negyedik veszélyes helyzetükben kitartásukért, vágyukért és legjobb játékukért gyűjtötték a díjat 64. percben, amikor Benzema megfellebbezhetetlen módon Carvajal pontos középpontja után mesterien végzett belépve a területre.

Az ütés után, és már Óliver Torres a "Mudo" Vázquez mezőnyében később pedig a madridista múlttal rendelkező mexikói „Chicharito” Hernándezzel, amikor Jordánt felváltotta, a Sevilla megpróbálta, de támadásban felhős ötletekkel folytatta, és a De Jongon kívüli fejléc kivételével Ocampos központjáig alig ijesztette meg a Real Madridot.

LaLiga Santander: Sevilla - Real Madrid

nem úgy mint, Zidane csapata jól ültetett és nagyon érintett és mindig komoly, most még kényelmesebbnek találta előnyét.

Edzője ráadásul James számára az uruguayi Fede Valverdével erősítette a középpályát, és a percek múlása egyre inkább elítélte az impotens és felismerhetetlen Sevillát, bár a madrisztiaknak adott egy kis ijesztgetést azzal, hogy 3 percet szerzett a végétől, Chicharito pedig lesből, miután elhárította Nolito lövését, amellyel a játékvezető megsemmisítette a kaput.

Végül, mi volt az egész összeütközés tónusa, a Nervión csapata nagyon keveset követelt támadásban egy madridi játéktól, amely más hozzáállással, nagyobb intenzitással és intelligens játékkal, az overál felvételével elérheti a 0- 2 Bale-en keresztül, és minden kétséget eltüntetett egy eddig "átkozott" viszályban.

- Adatlap:

0 - Sevilla: Vaclik; Jesús Navas, Diego Carlos, Carriço (Nolito, m.81), Reguilón; Joan Jordán (Chicharito Hernández, m.69), Fernando, Éver Banega; Franco Vázquez (Óliver Torres, m.52), De Jong, Ocampos.

1 - Real Madrid: Courtois; Carvajal, Varane, Sergio Ramos, Mendy; James (Fede Valverde, m.76), Casemiro, Kroos; Bale, Benzema, Hazard (Lucas Vázquez, m.90).

Cél: 0-1, M.64: Benzema.

Játékvezető: Juan Martínez Munuera (C. Valenciano). Intette Banega-t (m.26), Julen Lopetegui (m.28) és Jordánt (m.53), valamint a vendégeket Carvajal (m.20), Sergio Ramos (m.62) edzőt.

Események: A LaLiga Santander ötödik napjának mérkőzése, amelyet a Ramón Sánchez Pizjuán játszott alig több mint 42 000 néző előtt, gyakorlatilag tele. Pázsit jó állapotban.