Egy barátnak küldeni

A zamorai María Prieto O'Mullony öt gólja nem volt elég ahhoz, hogy megakadályozza Spanyolország vereségét Németország ellen (24:19, 14: 9 a félidőben) a moszkvai Palace Sportban, a világbajnokság csoportkörének harmadik napján. Oroszország 2016.

akadályozza

Elkötelezettség, amelyben a végső pontszám ellenére a spanyol csapat remek képet nyújtott az első percekben, mivel akár két gólos bevétellel gyakorolták az irányítást. Németország azonban az első félidő utolsó perceiben fokozná védekezését, hogy jelentősen csökkentse Spanyolország eredményességének azon százalékát, amely félidőben 5 gólt hagy a bíróság előtt.

Az első félidő utolsó perceiben Spanyolország góljának hiánya ezzel még nem ért véget, mivel Németországnak a második félidő elején sikerült nagyobb szakadékot nyitnia, egészen addig a pontig, hogy 35 '-on 8 gólos vezetést érjen el. Németország a második felvonásban cseréket vezetett be, de a spanyol csapatnak nem lenne igaza, amikor a távolság csökkentéséről volt szó. Végül a Sagrario Santana csapata pótolja az eredményt az utolsó szakaszon, de nem veszélyezteti a német csapat győzelmét.

Spanyolország ezért elismeri első vereségét a 2016-os oroszországi világbajnokságon, így 4 ponttal a C csoport harmadik helyét foglalja el, két ponttal a németek és a románok mögött. Holnap, 17:00 órakor a spanyol csapat és Románia összecsapása.