Textilipari szektor kezelője - foltvarrógép

Az operátorok kötelesek a gép foltvarrásához? és folyamatos foltvarrógép. Tapasztalatot kérünk a textilbetétekről, a matracok, huzatok stb. Huzatainak párnázása értékelni fog ... minimumkövetelmények tapasztalata ipari környezetben, lehetőleg textiliparban, pl .:.

állások

Személyi edző 1 főnek, tonizálás céljával

Típus: Sport és fitnesz - Személyi edző (általános) Maribel kérésére a 46900 Torrent (Valencia) feladat azonosítója: 2270944 | Szeretne hozzáférést személyi edzői munkákhoz? Leírás Szükségünk van egy személyi edző szolgáltatásra, amely a következő jellemzőkkel rendelkezik: Hány ember számára .

Személyi edző, hogy hangot adjon és fogyjon

Típus: Sport és fitnesz - Személyi edző (általában) Carmen kérelmezte 46900 Torrent (Valencia) Feladat azonosítója: 2247379 | Szeretne hozzáférést személyi edzői munkákhoz? Leírás Személyi edző szolgáltatást keresünk a következő jellemzőkkel: Hány ember számára.

Személyi edző az izmok erősítésére

Típus: Sport és fitnesz - Személyi edző (általában) Pascual kérelmezte: 46900 Torrent (Valencia) Feladat azonosítója: 2247978 | Szeretne hozzáférést személyi edzői munkákhoz? Leírás Keményen, de fájdalom nélkül edzeni kell, hosszú évek óta sportolok. Problémáim voltak a h-ban.

Személyi edző fogyni

Típus: Sport és fitnesz - Személyi edző (általában) Mireia kérelmezte 46900 Torrent-ben (Valencia) Feladat azonosítója: 2247495 | Szeretne hozzáférést személyi edzői munkákhoz? Leírás Személyi edző szolgáltatást igényel a következő jellemzőkkel: Hány ember számára .

Foltvarró gépgyártó operátor

A torrente-i (valencia) székhelyű matrac- és párnahuzatok gyártásában vezető vállalat keres munkavállalókat a termelési terület betöltésére. Minimális követelmény tapasztalat ipari környezetben, lehetőleg a textiliparban.személy vágyakozik tanulni és növekedni.

Taxi 1 fő részére a torrenttől a picañáig

Típus: Költöztetés és szállítás - Taxik és magánszállítás Lores kérésére 46900 Torrent (Valencia) feladat azonosító: 2208437 | Szeretne hozzáférni magán taxi szállítási munkákhoz? Leírás Hétfőtől péntekig, egyirányú. Utasok száma 1 Bőröndök vagy csomagok száma Nincs poggyász.

Online személyi edző

Típus: Sport és fitnesz - Online személyi edző Irene kérelmezte a 46900 Torrent (Valencia) feladat ID: 2200504 | Szeretne online személyi edzői állásokhoz jutni? Leírás Személyi edző szolgáltatásra van szükség a következő jellemzőkkel: Hány embernek és.

Személyi edző alakformáláshoz

Típus: Sport és fitnesz - Személyi edző (általában) Carolina kérelmezte 46900 Torrent-ben (Valencia) Feladat azonosítója: 2193722 | Szeretne hozzáférést személyi edzői munkákhoz? Leírás Attól függ, hogy milyen héttel tartok órákat két vagy három nappal reggel. Az ötlet reggel 3 nap lenne.

Gombok Valencia (Valencia)

Az ajánlat leírása Az ajánlat időtartama: 20.02.10-ig Funkciók -szállítjuk az ügyfelek poggyászát-kikísérjük a vendéget a szobába, és elmagyarázzuk a szoba fontos funkcióit -információt adunk a szállodáról -segítséget az ügyfelek igényeihez -.

Tanácsadó - Forgalmazó/Valencia

Az ajánlat ismertetése Folyamatos kiválasztási folyamat Funkciók ÜZLETI LEHETŐSÉG Ha néhány éven belül pénzügyileg függetlennek akar lenni, akkor munkája és elkötelezettsége révén érjen el célokat, és hogy gazdasági javadalmazása összhangban legyen a munkájával. Nézze meg ezt az ajánlatot, megteheti.

Igazgatási/munkaügyi (Alcácer)

A GRUPO FASTER-től adminisztratív munkatársat keresünk ágazatának vezető vállalatához. Milyen feladatai lesznek? * Társadalombiztosítás előkészítése. * Bérszámfejtés elkészítése (Tapasztalat az A3-zal). * A regisztrációk és a törlések feldolgozása. * Iratkezelés, könyvelés és számlázás.

Minőségi technikus - vezető vállalat a gyümölcs- és zöldségágazatban

Munkaköri leírás: A gyümölcs- és zöldségágazat egyik fontos vállalata a terjeszkedés folyamatában Valenciában. Az ajánlat leírása személy Minőségi technikusnak választott felelős lesz annak biztosításáért, hogy az üzleti célok és a minőségi normák szempontjából minden cél megvalósuljon.

Gyártási operátor targoncával Sagunto 91724bad Valencia

Az ajánlat leírása Az ajánlat időtartama: 21/09/09-ig Funkciók Üzemeltetői állást keres Sagunto-ban? személy szervezett és megtervezett? Munkája mindig a magas minőség felé irányul? Akkor ez az állásajánlat érdekelni fogja és képes lesz rá.