Lopetegui csapata tíz perces ostrommal mentette meg rossz második felét. Munir végzett és a Sevilla bejutott a következő szakaszba.

Hosszú szenvedésű, de értékes diadal. Lopetegui úgy nézett ki, hogy összeomlik a városba visszatérve, de a Sevilla elviselte rossz második félidejét, és Munir révén olyan gólt szerzett, amely közvetlen belépőt ad a nyolcaddöntőbe Bajnokok Ligája. [Elbeszélés és statisztikák: Krasznodar 1-2 Sevilla].

végéig

Az első rész és a második teljesen más volt. A Sevilla dominánsan jött ki, és először aláírt néhányat 45 nagyon pozitív perc. És még jobban, ha figyelembe vesszük, hogy a játék öt percében Rakitic megszerezte az első gólt. Jöhet a győzelem, és a Sevilla nagyban aláírhatja passzát a Bajnokok Ligája kieséses szakaszaiba. Azonban a szint többről kevesebbre ment, és a Lopetegui-i nem reagáltak, amíg meg nem látták magukat a nyakig tartó vízzel.

A kezdet reményteljes volt. Zenekaronként egy központ Ocampos A területen nem talált célba, de elöl igen. A hárítás a horvát lábához esett, aki minőségi és veterán lövést adott a pályára, hogy alacsony lövést juttasson el és a kapus számára lehetetlen. A Sevilla átalakította az első hőcserélőket, és ennek köszönhetően elhallgattatta a lelátón jelenlévő kis közönséget Rakitic.

Rakitic a 2020/2021-es Bajnokok Ligája Reuters csapatában ünnepli gólját a Sevilla csapatában

Lopeteguiék tisztában voltak elképzeléseikkel. Nyomás és a játék irányítása. A Krasznodar, Ennek ellenére nem hátrált meg álmában, hogy leverje a Sevillát. A helyi támadók sebessége feszesen, figyelmesen és eddig nagyon sikeresen tartotta a sevillai hátsót. Elérték a környéket, de Vacliknak nem kellett közbelépnie.

De a bizalom időnként meghaladta, és Krasznodar elnéző volt. A 11-esben, Koundé megbocsátott a térségben, és az első 45 percben Sevilla egyik vezetőjeként került elő. A 0–1 az eredményjelzőn, és alig volt esélye azon túl, amelybe a francia beavatkozott, a spanyol csapat fenntartotta a meccs irányítását és igyekezett igazolni a győzelmet. A megbocsátásnak azonban következményei lennének.

A kijárat nem lehet rosszabb. Lopeteguiék teljesen rosszul helyezkedtek el, és rongybaba volt a Krasznodar kezében. Az oroszok döntetlent kerestek, és az esélyek sem hiányoztak. Hiba: Gudelj Koundé botok alatt javította, és a Krasznodar szinte a játékban először figyelmeztetett. A Sevilla azonnal megbukott egy akció során, amelyben De Jong A második félidő rossz kezdete után kihúzta az agyarát Sevillából.

Wanderson a Krasnodar Reuters csapatával ünnepli a gólt

Munir ment

De a helyi hatalom nagyobb volt. És a vágyuk is. Az elgázolt Sevilla úgy nézett ki, mint egy gyors támadásban Wanderson üt Vaclik lövéssel kitette a vendégvédelmet. Csak a környéken alakult ki a döntetlen az eredményjelzőn. A Sevilla szeme Londonra nézett, ahol a Chelsea döntetlenje nem igazolta a második kör passzát, és a győzelem életet adott nekik.

És ha ez nem lenne elég, Földesúr megsérült, Lopetegui pedig elfojtotta Rakiticot a pályáról. Oliver Torres-t választották a találkozó megfordítására. Még egy kis játéklátásra volt szükség az orosz védelem áttöréséhez. Részben pedig sikerült is, akár kombinatív játékával, akár elölről lövéssel, amely figyelmeztette a rivális kapuját. Ennek ellenére csak az utolsó tíz percben ébredt fel a Sevilla. Az idő fogyott, és vereség, döntetlen vagy győzelem eshet.

Munir, aki korábban is próbálkozott, Krasznodarban lesz a koronás hős. Egy labda a területen belül, amelyet tökéletesen befejezett, hogy megerősítse egy Sevilla hitét, amelyet, amikor csak akar, megtehet. Három pont és garantált passz a nyolcaddöntőbe, fenntartva a Chelsea elleni harcot.

Krasznodar 1-2 Sevilla

Krasznodar: Gorodov; Smólnikov, Martynóvich, Kaio, Ramírez; Gazinsky, Cabella (Utkin, 85 '), Olsson (Vilhena, 67'); Claesson (Csernov, 84 '), Szulejmannov (Wanderson, 46') és Berg (Ari, 67 ').

Sevilla: Vaclik; Escudero (Rekik, 61 '), Gudelj, Diego Carlos, Koundé; Fernando, Óscar (Jordán, 53 '); Rakitic (Oliver, 61 '), Ocampos (Idrissi, 72'), Munir; és De Jong (En-Nesyri, 72 ').

Célok: 0-1, 4 'Rakitic; 1-1, 56 'Wanderson; 1-2, 90 '+ 5 Munir.

Játékvezető: Marco Guida (ITA). Suleymanovot és Jordánt intette.

Események: a Bajnokok Ligája negyedik napjának megfelelő mérkőzés, amelyet a krasznodari stadionban játszottak 10 000 néző előtt