A Barça négy nappal a Clásico után elnyomja a Romát, és biztosítja a csoport vezetését

továbbra

Az FC Barcelona legyőzte az AS Romát (6–1) a Camp Nou-ban, és sorozatban tizenkettedik alkalommal kerül be a nyolcaddöntőbe, és ezt teszi a csoport elsőjeként, miután ismét kiállított, és megverte a rómaiakat, hogy folytassa a Classic partit, azon a napon, amikor Messi újrakezdte és két góllal ünnepelt, hogy befejezze a trident újabb nagyszerű éjszakáját.

A romáknak nyerniük kellett, hogy biztosítsák a nyolcaddöntő kvalifikációját, és fényévekre voltak attól, hogy elérjék. A Barça már besorolva kezdte a mérkőzést, a Bayer Leverkusen BATE Boriszov elleni döntetlenje miatt, de nem voltak megelégedve ezzel, és rohanással mentek ki, hogy olyan győzelmet keressenek, amely az első pozíciót adná nekik. Kevesebb, mint 20 perc alatt már elvégeztem ezt a munkát, és 60 év múlva Roma már nem tudta, hová menjen.

2-0-tól a Roma elsüllyedt, és vastagabb volt, mint addig a pillanatig. Férfiak felhalmozásával védekezett, de taktikai érzék nélkül, és drágán fizetett, amint a trident úgy döntött, hogy célokkal melegíti az éjszakát. Míg az öt ponttal rendelkező Roma és a Bayer Leverkusen, valamint a 4-es BATE Boriszov a nyolcaddöntő második jegyét játssza, Barça szórakoztató módon aláírta magát egy első osztályú jegyre, gyakorlatilag a pilóta kabinjához való hozzáféréssel.

Suárez és Messi kétszer, Piqué pedig egy "kis kezet" adott, amelyet Neymar góljával próbáltak teljesíteni. A brazil, messze attól a gondolattól, hogy Messi visszatérésével lefogyhat, meghúzta a húrt a Barça-támadásban, és gólpasszokat adott, mivel erre csak "tanára" Messi képes megtanítani. És miután a trident Suárez és Messi tippjei megszerezték góljaikat, folyamatosan keresték a brazilt, hogy csatlakozzon hozzájuk.

És többször megvolt a célja. Az 51. percben kényszerítette Szczesnyt mutogatásra, a 71. pedig visszatért, hogy aláírjon egy különös botrányt, de a lengyel ismét ellopta a kaput. És ez az, hogy Wojciech Szczesny kétségtelenül és messze a legjobb csapata volt, hiszen több gólszagú labdát is kivett. Ennek ellenére a Barça nem adta fel, és addig játszotta a támadást, amíg Neymar büntetőt nem okozott. Messi elvette a labdát, de Neymarnak odaadta a tribün tapsolt mozdulatával.

De még így sem, Neymar kudarcot vallott Szczesny sokadik sikerével, de Adriano a kipattanóba lőtte 6-0-ra. Több mint gratulálni Adrianónak, aki az ügyeletről lépett fel Sergi Roberto esetleges sérüléséért, a csapattársak és Messi bátorították Neymart. Már nem tudott gólt szerezni, de mégis elégedett volt teljesítményével, tapssal tapasztalta, mint a többi csapattársa a Camp Nou-t, amelyet nem töltött el a hideg, nyílt televíziós játéknak, valamint a belépéshez szükséges szigorú biztonsági intézkedésekért. a játék.

Természetesen a célok érdekében nem volt, és néhányan otthon talán megbánták, hogy nem vettek részt a barcai hűbérségben. És gyakorlatilag a sok közül a trident pecsétje volt. Először, Neymar remek játékával Alves számára Digne és az oldal mögött, aki jól irányított és Luis Suárez látta a bal oldali bejáratot, az uruguayi elé tette, és ez kissé hosszú kontroll ellenére a negyedik örömére lőtt. gól ebben a Bajnokok Ligájában. A szünet előtt pedig Suárez egy röplabdával mutatkozott be a terület sarkából, amely megzavarta a barátokat és az ellenségeket. Gyalog állva megállíthatatlan ostort vágott.

Közben Messi csatlakozott a párthoz. Két majdnem két hónapos távollét után kezdte újra, és miután szégyentelenül kereste a gólt, nem sokkal azután volt, hogy Suárez kinyitotta a kannát. Ezúttal egy uruguayi beadás késztette Mesit a „játékra”: futott, megnyerte a pozíciót, testével védte a labdát, és pontosan Szczesny fölé ütötte, hogy ismét gólt szerezzen és megerősítse visszatérését. Mindezt ceruzák és falak játékát követően Neymarral és Suárezzel.

A „kis kezet” Barça tette az eredménytáblára, és Leo Messi második góljával tette meg, és ismét a háromszög volt a főszereplő. Ezúttal Neymar adta Suáreznek, lustán lőtt, az elhaladó Messi pedig elolvasta a darabot és második kísérletében gólt lőtt Szczesny első visszapattanása után, tehetetlenül, amikor az ötödik labdát a hálójából kellett összeszednie. És ez az, amit korábban Hammered megjelölt. Nem tudott 0–5-ös gólt szerezni a Klasszikusban, egy olyan játékban, amelyben szemrehányást tett Munirnek, hogy elvette az elérésének lehetőségét, de ezt ma este megtette.

Romában a tizenegyesből sem volt igazuk. Dzeko már az eredményjelzőn szereplő 6: 0-val látta, hogy Ter Stegen befejezte jó játékát, amikor egy kulcsszerepet adott az előző gól elkerülése érdekében, ellopva a kaput. Jó este volt a Barça számára: „szett” diadal, első osztályú belépő a nyolcaddöntőre és Messi góllövése visszaigazolta, hogy a trident háromféleképpen csatlakozik. Emellett Sergi Samper visszatért a csapathoz. Az egyetlen ismeretlen, tudva, mi van Sergi Roberto-val, és a „de”, a végső gól Dzeko utolsó játékában, aki megtorolta az előző hibát.