Pablo Laso emberei vereséggel (84-70) indulnak egy kemény rivális ellen, aki moszkvai otthonában ragyogott

Hírek mentve a profilodba

ellen

A A Real Madrid ezen a pénteken botlott (84-70) az Euroliga-debütálásán a Khimki ellen, kemény rivális, aki moszkvai otthonában tündökölt, hogy meghosszabbítsa a szezon kezdetét a kontinens maximális versenyének uralkodó bajnokában, aki az A csoport első meccsén engedett.

Pablo Lasoék mindig egy Khimki, az Eurocup bajnokának a kötelékében voltak, aki nagyon komolyan vette az Euroligába való visszatérését. Az európai kosárlabda nem hivatalos „Szuperkupája” világossá tette az oroszok aláírásának jó munkáját és a fehérek előszezonbeli státusát, akik nem tudták a győzelmet, mióta megpecsételték a tökéletes évüket Brazíliában.

A 2015-re vonatkozó követelmény a keret és arany nyár a spanyol csapat sok fehér alkotóelemének Fenntartják Laso embereit a frissebb felszerelés alatt és alaposabban felkészültek. Így a korábbi madridi játékos, Rimas Kurtinaitis vezette csapat az egész pályán erős nyomást gyakorolt, és széles sikert aratott, amelyet riválisa nem tudott utánozni.

Mi több, a helyi csapat birtokolta a visszapattanást --Az offenzíva kulcsfontosságú volt az egész játék során - és fojtogató védelmet rendezett egy madridi csapat számára, amelyben annak ellenére, hogy a második félidő két negyedének elején közeledett, a győzelem nem tűnt fel. James Augustine vezette a különbségeket a visszapattanásban az első félidőben.

Eközben Marko Todorovic kiegészítései az Endesa Ligában való szereplése és az egykori NBA Shved után vezették Felső Khimki, de Madrid élt a padlóbeli különbségek ellenére (43-32) 20 perces kontinensbemutató után. A helyi motiváció, a támadó mobilitás és a visszapattanás továbbra is a Khimki, akit nem félemlítettek meg.

Laso emberei az öltözőn való áthaladás után keresték a reakciót, jó percek alatt Maciulistól. Ezután egy korábban publikálatlan Rice arra ébredt, hogy elkezdett pontokat szerezni. Az, aki a fehérek hóhérja volt, a Maccabi soraiban, a 2014-es Euroliga-döntőben, hozzáadta minőségét az oroszok nagyszerű játékához, Todorovic pedig annotációval állt ki.

Az utolsó negyed elején ismét a héten játékba helyezett címvédő igyekezett felemelni a fejét. Sergio Rodríguez és Llull szigorítottak (62-54), de Khimki megadta az utolsó csapást a tabellán, Shved két egymás utáni hármasával megmentve a megérdemelt győzelmet. Az oroszok megerősítették kontinentális ambícióikat, és a Madrid az Unicaja után zsinórban negyedik vereségét ismerte el a Szuperkupában, a Boston Celtics és a Valencia Basket barátságos mérkőzésén.

Adatlap

--Eredmény: KHIMKI, 84 - REAL MADRID, 70. (43-32, félidő).

--Felszerelés.

KHIMKI: Rice (12), Vyaltsev (6), Monia (10), Augustine (10) és Honeycutt (3) - kezdeti kvintett -; Dragic (-), Shved (13), Davis (8), Koponen (7) és Todorovic (15).

VALÓDI MADRID: Llull (20), Rudy Fernández (7), Maciulis (10), Reyes (2) és Ayón (7) - kezdő öt -; Sergio Rodríguez (6), Nocioni (-), Doncic (2), Thompkins (4), Carroll (5) és Hernangómez (7).

-Részleges: 21-14, 22-18, 18-17, 23-21.

-Játékvezetők: Radovic (CRO), Javor (SLO) és Kowalski (POL). Shved személyi szabálytalanság miatt kiesett a Khimkiben.

-Pavilon: Moszkvai Kosárlabda Központ, 3500 néző.