Kun Agüero góljával ment előre Murciában, de később hátrált és nem tudta elkerülni a döntetlent

Hírek mentve a profilodba

madrid

Perea megnyomja De Lucast, a La Condomina mérkőzésen. francisco bonilla/reuters

A Fernando Torres utáni korszakból származó Atlético de Madrid továbbra is elakadt és folytatja anélkül, hogy tudná, mi a győzelem a Ligában, miután tegnap jó esélyt szalasztott el a Nueva Condomina de Murcia-ban egy rivális ellen, aki meg is érdemelte a győzelmet (1-1).

A rojiblanco csapat, akinek rossz bajnoki rajtja után pontokra volt szüksége, jól kezdte a mérkőzést, és azzal a döntéssel ment ki a pályára, hogy hamarosan helyreállítja az összecsapást.

Javier Aguirre embereinek dominanciája egyértelmű volt a nyitó negyed órában, és Raúl García veszélyes lövése után, amely kívülről kijött, 0-1 volt az állás.

Az argentin Kun Agüero irányította a labdát a helyi területen, és szoros lövést adott, amely a jobb kapufát találta el Notario keretéből, és a kapu mögé került.

Murcia a reakcióra törekedett, különösen az uruguayi Regueiro balszárnyába való betörésekkel, míg az Atlético érthetetlen módon engedte uralkodni magán, bár az egyenlítő gól csak a 80. percben érkezett meg, Gallardo remek lövésével.