A csatárok megverték a szintetikus Roces védőit

Hírek mentve a profilodba

asztúria

Az asztriai edző, Florín, a kispad mellett követi az egyik barátságos mérkőzést a csapatra készülve. nacho fülek

A támadók egy szórakoztató mérkőzésen verték meg a védelmet, amelyben az Asturias birtokolta a labdát, de a Loyalty kárt okozott a kontrában. Florín csapata mindig előbb gólt lőtt, bár Bango csapata képes volt válaszolni, egy meglepő fiatal, Javi vezetésével, aki az első két "fekete" gólt szerezte.

Asztúria, aki a flow játékos René révén ment át egy védő keze által megítélt tizenegyesben, növelte jövedelmét Titi középső rúgásával, amely meglepte Lastrát. Ekkor megérkezik a Malia reakciója, Javi a védelemben tanúsított határozatlanság előnyeit kihasználva rövidíti a távolságokat. Ugyanez az ifjúsági támadó holtversenyben volt, mindössze három perccel később, nagy távoli ziccerrel.

A második félidőben mindkét formáció számos változást hajtott végre. Az Asturias, Nacho López és az oviedista Centrón együttesében továbbra is nagyobb veszélyt jelentett. Közülük az első szerezte a 2-3-at, a Vaseline, miután kihasználta David kapus hosszú adogatását. De a "negrillók" holtversenyt kerestek, amelyet akkor találtak meg, amikor Yoni a legtöbbet kihasználta a kék hátulról.

Florín a végén sajnálta, hogy a díszletváltás megakadályozta, hogy újabb következtetéseket vonjon le az Euskadi elleni 30-i mérkőzésre tekintettel. Az edző rámutatott, hogy „ez egy kis terület, ahol még nem tudtunk fejlődni a szokásos módon; de még ezzel a hátránnyal is úgy gondolom, hogy hiányzott egy kicsit nagyobb intenzitás, amikor nem volt nálunk labda ».

23-án, Gradoban. A válogatás utolsó próbáját 23. szerdára tervezik Gradoban, Mosconia ellenféllel, a Preferred Regional kiemelkedõ vezetõjével.

Ezen a találkozón Florín reméli, hogy számíthat a sérült Javira (Caudal) és Ramónra (Avilés), akik tegnap az utolsó pillanatban jöttek le lábprobléma miatt.

Asztriai válogatott: Adrián; Dani Álvarez, Tito, Adrián, Javi González, Oski, Piero, Leiras, Titi, Óscar Pantín és René. A második részben eljátszották: David; Damián, Isma, Beni, Manolo, Nacho López, Pedro, Leiras (Piero), Centrón, Rodri és Andrés.

Hűség-Isastur: Lastra; Pinino Iván, Balbín, Clemente, Chechu, Pedro, Caco Morán, Guti, Jorge, Javi és Elías. A második részben ők is játszottak: Iñaki, Saúl, Borja, Mario, Fidalgo, Javi Peón, Jonás, Yoni, Rubén Fernández és Longi.

Gólok: 1-0, min 16: René, tizenegyesből; 2-0, min 25: Titi; 2-1, min 35: Javi; 2-2, perc 38: Javi; 3-2, perc 65: Nacho López és 3-3, perc 77: Yoni.

Játékvezető: Santoveña Fernández, az Avilés küldöttség harmadik fél tagja. Sárga kartont mutatott a regionális csapat Piero-nak és a lealtadi Clemente-nek.

Incidensek: Barátságos mérkőzést játszottak a Roces szövetségi komplexum szintetikus 2. számában, ez a forgatókönyv váltotta fel az eredetileg kijelölt Las Callejas-t, ahol úgy döntöttek, hogy nem játszanak füve megőrzése érdekében, az utolsó órák vihara után.