Xavi Llorens csapata 2-1-re verte a Minszk csapatát, míg a Joseba Agirre vezette csapat hosszabbításban veszített Fortuna Hjørring ellen.

bajnokok

FC Barcelona 2-1 Minszk

Ha a döntetlen megkezdése előtt megkérdezték Xavi Llorens-t, milyen két meccset álmodott meg, akkor ezek lettek volna. Jobb, lehetetlen. Az első lépést a második forduló felé Minszkben tették meg. Az FC Barcelona 0-3-ra nyert, két gólt Jenni Hermoso, egyet Marta Torrejón szerzett. A Blaugrana csapata sokkal fölényesebb volt, és Minszk alig állt ellen. Ma az FC Barcelona a fehérorosz csapatot fogadta a Miniestadiban. A második szakasz az első szakasz szénmásolata volt.

A szezon hosszú, és az FC Barcelona mindent megtesz. Xavi Llorens ennek tudatában pihenést adott a leggyakoribb játékosoknak. Olga García, Leila, Ruth és Sandra a kispadon maradtak. Megadta a lehetőséget Mariona, amire sem az nem nehezítette meg, hogy Bajnokok, sem az, hogy az egyetemes áradás esett. Ez volt a játék legjobbja. Csinált mindent, amit akart, és még többet; élvezte mindazt, amit akart, és még sok mást.

Az FC Barcelona uralta az egész játékot. Csoda volt, hogy az első félidő 0-0-ra végződött. Kovalcsuk, a Minszk gólja csapata legjobbja volt. Barcelona szerette, játszotta és. kudarc. A cél nem az ő erős ruhája volt. Eközben Minszk nem lépte át a középpályát. A döntetlen ellenére az FC Barcelona volt a játék tulajdonosa és ura. Csak akkor reszketett, ha így nevezheted, a zsenialitásával Ogbiagbevha. Már a második félidőben (51 '), és a gól nélküli döntetlennel a minszki csatár hatalmas lövést rántott a terület tetejéről, amely ellen Rafols nem tudott mit kezdeni. Délibáb volt.

Idő kérdése volt, mikor lépett be a labda. Pontosabban nyolc perccel a minszki gól után. A játékvezető kézbüntetést jelzett egy belorusz játékos területén. Jenni Hermoso gólra váltotta, a világ minden nyugalmával. A minszki, visszatérve a kegyetlen valósághoz. A 75. percben, Andressa Alves 2-1-es gólt szerzett. Első gólja egy hivatalos meccsen az FC Barcelonával, csöpögő és erős lövés a terület széléről. A vége előtt Jenni Hermoso ajándékot adott nekünk. Hágó és kifolyó, egy cserépen, és amivel zuhantam. Az FC Barcelona elvégezte a házi feladatát, már a nyolcadik helyen állnak UEFA női Bajnokok Ligája.

Fortuna Hjørring 3-1 Athletic

Szép volt, amíg tartott. Olyan gyönyörűek, hogy San Mamés-ban játszottak, több mint 10 000 ember előtt. Nagyon szép, 2-1-re nyertek. Olyan szép, hogy Maite Oroz másnap az összes bilbaói újság címlapján szerepelt. Olyan szép, ez egy álom volt. Olyan szomorú, hogy vége.

Az első mérkőzésen Joseba Agirre emberei 2-1-re nyertek Yulema Corres és Maite Oroz góljainak köszönhetően. Atlétikai Előnyben utaztam Dániába. Könnyű, de előny. Egyik csapat sem vette egyértelműen a labda irányítását, de Fortuna veszélyesebbé vált. Az Athleticnek nehézségei voltak a labda megszerzésében, és Fortuna megnyomta. Olyannyira, hogy gólt szerzett (31 '). A játékvezető azonban megsemmisítette. Camilla Larsen Eunate hátára támaszkodott fejlécként. Nekane korábban a fa felé csapta a labdát. Az első félidő 0-0-ra végződött.

A második félidő elkezdődött. Fortuna jelszava egyértelmű volt: pontszám. Egy gól megadta nekik a passzt. Az atlétikai is: kitart, bármi. Fortuna még egy meneteléssel jött ki. A második félidő harmadik percében már győzött. Damjanović közvetlen szabadrúgást váltott gólra a terület szélén. Összeszorítania kellett a fogát, de úgy tűnt, hogy a második közelebb van Fortunához, mint Joseba Agirre vonzásának. És tetejébe Vanesa Gimbert kényelmetlenül visszavonult. A mérkőzés utolsó szakasza a meccs irányítását átvevő Fortuna gólszerzési lehetőségei és az Athletic döntetlenje között történt. A 69. percben megérkezett a jó. Maite elindul, Yulema egy labdát (egy csemegeüzletet) szűri a sorok közé Erika és ez, a kapus fölé emeli a labdát. Nagyszerű cél. A többit el tudod képzelni. Ezzel a góllal az Athletic bejutott az UEFA női Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjébe.

Fortuna tovább próbálkozott, és az Athletic készen állt. Joseba Agirreék vették át a labdát. A legjobb védekezés a labda megszerzése. Fortuna tudta, hogy előre kell lépnie, és így is tett. A dánoknak elegük volt a gólyák felfüggesztéséből a térségbe, de hiányzott a céljuk, míg rendbe nem tették. Nál nél 84. perc, szöglet után Ainhoa ​​nagyszerű beavatkozása után Larsen kihasználta a zűrzavart a környéken, hogy egyenlítsen. Amikor az Athletic jobb volt. Döntetlen és hosszabbítás. Akkora kvalifikáció, hogy minden kockázati büntetést jelentett. Párszor minden csapatnak hosszabbításban, de az eredmény nem mozdult. Amíg meg nem történt. Két perc a büntetőktől, Tamires sikerült egyedül végeznie a környéken. 3-1 volt az állás. Nem volt idő többre. Fortuna lesz a nyolcaddöntőben. Las Leonas úgy tér haza, hogy nem folytatja az európai álmot, de részt vett az UEFA női Bajnokok Ligája 1/16-os versenyének legversenyképesebb döntetlenjében.