Lescott és Nasri egy összecsapáson írja alá az egyenlítést, amelynek során az angolok legfeljebb nyolc játékost halmoztak fel a területükön

Hírek mentve a profilodba

kibontja

Nasri gólja után elhallgatja az angol szurkolókat. EFE/Tolga Bozoglu

A francia csapat nem igazolta azt a jó érzést, amellyel Lengyelországban és Ukrajnában eljutott az Euro-kupáig, azzal, hogy a holtverseny első mérkőzésén (1–1) nem passzolt egy ultravédekező Anglia ellen, amely nyolc embert gyűjtött a térségben.

Egy olyan játékban, amelyet egyértelműen Laurent Blanc emberei uralnak, majdnem 70% -os labdabirtoklással és pontszerző gólhelyzetekkel, az angol csapatnak sikerült megszereznie a pontot Joleon Lescott első félidőben elért góljának köszönhetően, olyan oldalirányú szabálytalanságban, amelyet a francia középpályás jelentett. Samir Nasri néhány perc múlva egyenlített.

Amikor a "bleus" jobban meghúzta a kerítést Anglia kapujában, megérkezett a Három Oroszlán gólja, hogyan is lehetne másképp, stratégiai játék.

Félórás játék után Steven Gerrard kapitány tökéletesen összpontosított egy oldalsó szabálytalanságot a jobb szélről, hogy Joleon Lescott középső, miután megszabadult Alou Diarra jelölésétől, a kis területről a kapu mögé végzett.

Kevés panaszidővel Patrice Evra, Ribéry és Nasri háromszögelése az angol kapuban végződött labdával egy szoros lövés után a Manchester City játékosának kívülről, amely az asztalokat az eredménytáblára tette egy tiszta ütközés során. a blanc kombó dominanciája.