sport

A IV. Népszerű Torre de Hércules verseny kilépése: Dieta y Deporte (D & D) által készített fotó 2014. március 29-én.

A IV. Népszerű Torre de Hércules verseny kezdete: Dieta y Deporte (D & D) fotója 2014. március 29-én.

Tegnap a IV. Torre de Hércules Népszerű Versenyt rendezték, ez volt a II. Coruña Corre körverseny harmadik tesztje. Mint jól tudjátok, a verseny 2013. október 20-án kezdődött a II. Los Rosales Népfutammal, majd a 2013. november 3-án megrendezett III. Novo Mesoiro Népfutam: Iván Rocha Freire Emlékművel .

A Torre versenyre több mint 3478 futót neveztek be (a legkisebbeket is beleértve), az idősebb versenyben 1217 futó teljesítette a célt (az előző kiadásban 854 futót teljesítettünk). A nap nagyszerű volt a futáshoz (hűvös és eső nélküli). Érdekesség, hogy a verseny lassabb volt, mint tavaly, ami a pálya távolságára rövidült.

Fenomenális légkör, mint mindig, az idő és a hőmérséklet ellenére is az egyik legnagyobb tömegű verseny, sok emberrel a La Torre sportváros környékén.

Az utánpótláskorúak és a kadétok délután nyitották meg a versenyeket, majd a gyermek kategóriát, majd a sütés következett, később pedig a legkisebbek. Most, hogy befejezzem a kiskorú kategóriákat, és mielőtt több tételben utat engednénk az abszolút, a Törpök kategóriának.

A női kategóriában Paula Mayobre González (Bikila Club) és a férfi kategóriában Ramón Serantes Gómez (Pontevedrai Gimnasztika Társaság) nyertek a IV. Torre de Hércules Népfutamon.

Itt található a IV. Torre de Hércules Népszerű Verseny, II. José Antonio Varela Calviño Trophy besorolása (bajnokchipnorte.com):

5. (185) 2702-es számmal, Eva Isabel Babiano García, 00:29:06 idővel

Megjegyzés: a zárójelben lévő szám megfelel az általános osztályozásnak.

Az abszolút teszt verseny eredményei. Távolság: 6,515 m

Van néhány fotód a versenyről az IV Carrera Popular Torre de Hércules albumban, amely a következő napokban bővíteni fogja a számot, mint más esetekben.