Most búcsúzni fogunk. Otthagyunk a Sevilla e győzelmének krónikája. Élvezze, és gratulálok a Sevilla rajongóinak.

összefoglaló

Ez 4 nap múlva az E csoport.

Mindezek a Sevilla kapura lövései a játék során. A másodiknak végül megérkeznie kellett, és meg is történt.

Andújar Oliver (MARCA Rádió): "Helyes játékvezetés az olasz részről, de nem tetszettek a területeken végzett cselekedetek"

TELJES IDŐ! Nagy győzelem a Sevilla számára a mérkőzés utolsó játékában, Munir hőssel. A Sevilla a bejárati ajtón keresztül jut be a nyolcaddöntőbe. Már korábban volt, mielőtt Munir 1-2-re eljutott volna, de a győzelemmel bejut, és megvitatja tőled az első helyet a Chelsea-vel. Rakitic nagyszerű gólt szerzett, így 1: 0 lett az eredmény a 4. percben. A Sevilla remekül játszotta az első félidőt, de a másodikban elveszítette a helyét. Krasznodar több figyelmeztetés után végül rajzolt, a második pedig a kezében volt. A Sevilla nem adta fel, és Munir kürtjén talált góllal találta meg a győzelmet.

MEGTAKARÍTJA DIEGO CARLOS-t! Krasznodarban megvolt

GOOOOOLLLL DE MUNIR. A Sevilla ellen labda Munirnak, aki vág, lő, eltalál egy védőt, a labda újra eléri, csodálatosan előrelép és átlépi.

2 perc van hátra. A Krasznodar megremeg. A Sevilla kitisztít mindent, ami érkezik.

A felhőkhöz Fernando. A Sevilla rohan a lehetőségeivel, hogy megszerezze a három pontot.

Hozzáadásra kerül Még 5 perc

A Chelsea ismét gólt szerez, és ezzel a Sevilla matematikailag visszatér a nyolcaddöntőbe.

A Sevilla keresi a célt, de ne hanyagolja el a hátát

Rennes szerezte a Chelsea-t. Ez a cél azt jelenti, hogy a Sevilla jelenleg matematikailag nincs a nyolcaddöntőben.

Újabb változás az oroszokban: megy Cabella És lépjen be Utkin

Változás a Krasznodarban: megy Claesson És lépjen be Csernov

HUYYYYY a SEVILLAAAA. Nagyszerű akciója Idrissi azon a területen belül, amely levágja és megfogja a lövést, de a vállával elkerüli a kaput Gorodov

Most a Sevilla visszaszerezte a labdát. Csak be kell fejezni

Krasznodar nagy veszéllyel érkezik. Hogyan változott a film. De vigyázzon, hogy a Sevilla lassan helyreállítja a helyét és eléri a környéket.

A Sevilla így terjeszti támadásaikat.

A brazil Wanderson ünnepli az egyenlítő gólt Krasznodar számára. (Fotó: AFP)

MUNIR MÁS! Óliver Torres s En-Nesyri jó hosszú passzával szemben, aki a területre siet, és halált ad ki a területről, amelyet a marokkói szerencse nélkül csúcsosít fel.

Kettős változás Sevillában: mennek Ocampos és De Jong és lépjen be Idrissi és En-Nesyri

Munir találta el magasan, aki gyakorlatilag az egyetlen, aki veszélyt jelentett a második félidőben a Sevilla számára.

Most nagyon szenved a Sevilla, amely nagyon zárt.

Lopetegui irányítja a Sevilla csapatát az együttesből. (Fotó: AFP)

Újabb változás az oroszokban: megy Olsson És lépjen be Vilhena

Változás a Krasznodarban: megy Jéghegy És lépjen be Ari

Munir eléri a kanyarban, de a kapus kezébe megy.

Ocampost az ecuadori FK Krasnodar játékosa, Cristian Ramirez hozza le. (Fotó: AFP)

A holtverseny a Sevillát is osztályozza jelenleg. Mindaddig, amíg Rennes nem nyer, vagy a másodikat helyezik Lopeteguiékhoz

Kettős váltás a Sevillánál: mennek Földesúr sérült és Rakitic és lépjen be Rekik és Óliver Torres.

Escudero a jobb karjában sérül meg. A földön erőszakosan támogatta a labdáért vívott harcban, és nem tudja folytatni.

Sárga Jordánnak Wanderson szabálytalansága miatt

KRASNODAR CÉL! Sok figyelmeztetés, és Koundé ezúttal nem tudta megtenni azt a csodát, hogy Wanderson kemény lövését átvette a vonalon. Nyakkendő

JONGGGGG-től. Szinte kis területen elkapott egy magas labdát, és majdnem magasra ment

Változás Sevillában: megy Oscar Rodriguez És lépjen be Jordánia

Lopetegui nem szereti azt, amit lát, hogy most változtatni fog.

Az a Sevilla komolyan veszi, mert ez a második félidő be van zárva a mezőnyükbe.

KOUNDÉ SALVADOR. Csak elkerülte a krasznodari sorsolást. Gudelj garrafális kudarca, elmegy Cabella aki lecsöpög Vaclikra, és amikor meglátja a kaput, Koundé lába kijön, hogy megérintse, majd eltalálja a botot.

Claesson figyelmeztet a Krasznodar első érkezésére. Fogja le Vaclikot simán.

A MÁSODIK FÉL KEZDŐDIK! Vegye ki a Sevillát

A csapatok pályára lépnek. Változás a Krasznodarban: megy Szulejmánov És lépjen be Wanderson

SZÜNET! A Sevilla jó első része, amely 4 perc múlva pályára lépett Rakitic góljával. Innentől kezdve a Krasznodar soha nem gyűrődött össze, de a Sevilla tudta, hogyan kell visszatartani riválisát, és kihasználni a birtokában lévő labdát, hogy sok veszélyt okozzon. Csak a második hiányzott.

A szabályozási idő teljesül. Még egy perc.

A haladók hálózata így Krasznodar. Néhány kombináció inkább bent van, mint a Sevilla, de rengeteg ember halmozódik fel ezen a területen. És mindegyikük átlagos helyzete késésben van, mint a Sevilla.

Az első figyelmeztetés Krasznodartól, Szulejmánov lőtte, alacsonyan lefelé, hogy Vaclik elkapja

Jules Kounde tisztázza a labdát, a Claasn krasnodari játékosa nyomása alatt. (Fotó: AFP)

Így osztják szét a Sevilla-passzokat. Sok forgalom a védelemtől az oldalig. És a csapat háromnegyedével játszik a rivális mezőnyben.

A Sevilla gyorsan mozgatja a labdát, és ettől szenved egy Krasnodar, aki könnyen kiszorítható. A másodiknak meg kell érkeznie, hogy ne hagyja őket életben, és örömmel játsszon.

A VAR felülvizsgálja egy orosz játékos leosztását, de végül elengedi.

Ugyanígy a játék irányításának elosztása is három percenként. Széles körben elosztva, de a Sevilla (fehér) tudta, hogyan lehet veszélyesebb a labdával a lábuknál.

Diego Carlos egy fejessel majdnem gólt szerzett egy hosszú szabadrúgásban, amelyet Óscar Rodríguez végzett. A második esik.

Rakitic a Krasznodar ellen szerzett gólt ünnepli. (Fotó: EFE)

A Krasznodar nem ráncos, rajongói nyomják. De a Sevilla még nem hagyott ki egy kiskaput

A Chelsea gólt szerez a Rennes ellen, és ez még jobban megtisztítja a Sevilla útját a második fordulóig

A játék teljes egészében a Sevillának szól, akinek van labdája és mindig veszélyben érkezik.

Suleymanov számára sárga amiért beugrott a medencébe. A kollégista nem harapott.

HUYYY MUNIIIIRR! Messziről olyan keresztlövéssel találta el, amely nem kapta el a kaput, de újabb komoly figyelmeztetést küld.

A Sevilla sokat használja a jobbszélet, érkezik Ocampos és Koundé.

HUYYY EL SEVILLAAA! Jó a spanyol csapat ellen, Koundé megérkezik a térségbe, bal lábbal vág és lő, de jól kitisztítja az orosz kaput.

Próbáljon most nyomást gyakorolni Krasznodarra, de a Sevilla jól beültetett, és nem hagy hézagot,.

Ezzel a céllal a Sevillát matematikailag osztályoznák a nyolcaddöntőre.

GOOOOOOOOLLLLL SEVILLAAAAA, GOLAZZZZOOOOOOO of RAKITIC. Menj uborka a horvát, aki először csatlakozott a hátsó tisztáshoz az első felé. Ott Rakitic megérkezett, hogy laposan és erővel bepiszkítsa a kapus jobb oldalát.

A Sevilla megpróbálja megszerezni a labdát, de jelenleg nincs folyékonyság a játékban. Megpróbál továbblépni.

A MÉG KEZDŐDIK! Most mozgassa a Krasznodart

A CSAPATOK UTOLNAK A FŰN! A Krasznodar fekete, a Sevilla fehér. És a lelátón lévő közönséggel teszik

Az olasz Marco Guida, A 39 éves játékosnak nincs sok tapasztalata a nemzetközi mérkőzésekről, bár az európai versenyek hátterének tizenkét Európa Liga-mérkőzést kell megszereznie, az utolsót tavaly februárban (Espanyol-Wolverhampton a kék-fehérek 3–2-es győzelmével), és csak három a Bajnokok Ligájából, az utolsó a Partizan-AZ Alkmaar (2-2) a tavalyi szezon csoportköréből.

Ma a Sevilla gólkirálya, En-Nesyri kezd a kispadról. De ketten követik őt (Munir és De Jong). Hogy Lopetegui mindkettőre fogad, sok köze lehet ahhoz, hogy támadás szempontjából mennyire jól kiegészítik egymást. Itt láthatjuk, hogy Munir általában teljesebb-e, de ahol hebeg, a pontszerző esélyek felépítésének metrikájában (xG Buildup) ott teljesíti De Jong. A marokkói többet lő, jobb az xG-je, és fontos az asszisztokban és a kulcspasszokban is.

Másrészt a Sevilla az veretlenaz utolsó 10 meccsükből 9-ben a Bajnokok Ligájában.

Jó tény, amelyet ma szem előtt kell tartani, hogy Krasznodar látta több mint 2,5 gól utolsójában 3 mérkőzések a Sevilla ellen.

A Sevilla egy olyan ellenféllel néz szembe, aki nem sokat változott a Pizjuán-párharc óta eltelt néhány hét alatt. Az oroszok továbbra is az orosz bajnokság tabellájának közepén állnak, ahol a Tambov 1–0-s legyőzésével jönnek.

Emlékeztesd, hogy a párharcot a Radio MARCA elbeszélésével is követheted. Itt hagyjuk

Krasznodar sem a Sevillának, sem az edzőjüknek nem nyújt szép emlékeket. Ott, 2018 októberében a sevillai csapatot 2-1-re legyőzték az Európa Liga csoportkörében. Néhány hónappal korábban Lopetegui-t menesztették országos edzőként amikor Spanyolország debütálni készült az oroszországi világbajnokságon. Ma reméljük, hogy ez az a terület, ahol elfelejtik a korábbi érzéseket a besorolás elérésével.

Tetszik a Sevilla tizenegy?

Minden azt jelzi, hogy a Sevilla sémája 4-3-2-1 lesz, Munir és Ocampos lesz De Jong mögött

A Krasznodar indul: Gorodov; Szmolnikov, Martynovich, Kalo, Ramírez; Gazinski, Cabella, OIsson; Szulejmánov, Claesson és Berg.

11 MEGERŐSÍTETTÜNK!

Sevilla esetében: Vaclik; Koundé, Gudelj, Diego Carlos, Escudero; Óscar Rodríguez, Fernando, Rakitic; Ocampos, Munir és De Jong

A Sevilla legfontosabb vesztesége Jesús Navasé. A kapitány hiánya mindent feltételez. Olyannyira, hogy még látni is lehet a eltérő séma a füvön, amelyben Ocampos sávként működött, hátulról érkező segítséggel Kooundé. Hamarosan kétségek maradnak bennünk.

Eljött a Lopetegui ideje adjon utat annak a csapatnak, aki várja, hogy játékra hívják. A Sevilla hivatalos versenyének első két hónapjában, szinte szünet nélkül az előzőhöz, az edző értéket adott azoknak a játékosoknak, akik már ismerték filozófiáját.

A Sevilla számára elég lenne, ha nem veszít, hogy kizárja Krasznodart az adott harcukból, mivel hat ponttal előzi meg őt és megverte Sánchez-Pizjuánnál, egy visszatérésben tíz nagyon hasonló, ehhez a nagy kihívásokkal szembesülő csapathoz. Itt a teljes együttműködésre lenne szükségem Chelsea, akinek győznie kellene Franciaországban. Jelenleg senki sem állt meg azon, hogy gondolkodjon arról, hogy érdekes-e a csoport első vagy második helye. Ezeket a számlákat a következő hetekre hagyják.

Hideg Krasznodarban tud pecsételje meg a Sevillát ezen atipikus szezon első góljával. Az andalúz csapat győzelme távozna gyakorlatilag besorolt a Lopetegui embereinek, akik Matematikai lenne, ha Rennes nem veri meg a Chelsea-t Franciaországban

Jóuuuuyyyy jó napot. Üdvözöljük a Krasznodar-Sevilla, megfelel a a Bajnokok Ligája E csoportjának 4. mérkőzésnapja.

A Sevilla orosz földekre utazott, hogy megmérje magát Krasznodar. A spanyolok jó érzéseket hagynak a Bajnokok Ligája ezen kiadásában, ahol még nem veszítettek (döntetlen és két győzelem). Azok Lopetegui ossza meg az E csoport vezetését a Chelsea hét ponttal a győzelem után, pontosan a Krasznodar, 3-2 az utolsó napon. Mielőtt nekik is sikerült hozzáadniuk a három pontot, miután a minimumra vertek Rennes -tól származó góllal De Jong (1-0) és érdemleges döntetlent arat (0-0) Londonban a 'Blues' az első nap.

Az oroszok a maguk részéről néhány opcióval élnek, hogy továbbjuthassanak a nyolcaddöntőbe, vagy legalább helyet foglaljanak az Európa Liga megszerzésében. A harmadikak 1 ponttal, ugyanaz, mint Rennes.

A mérkőzés 18:55 órakor kezdődik, az olasz Marco Guida játékvezető játékával.MOST KEZDTÜNK, ÉS RÖVIDEN MEGADJUK NEKED A MEGOSZTÁSOKAT