A központi Valencia és Schweinsteiger a diszkontban egy kényelmes mérkőzésen írták alá a gólokat

feje

Németország, jelenlegi világbajnok, vasárnap átadta bizonyítványát, mint határozott jelölt a Eurocup hoz megszabadulni premierjén és Mustafi és Schweinsteiger (2-0) góljaival egy ukrán rendezett és küzdelmes, de szerencsétlen a kapu előtt.

A győzelem, minimumig, amíg Schweinsteiger a hozzáadott idő alatt 2: 0-ra állt a lille-i Pierre-Mauroy Stadionban a németek a C csoport vezetői közé kerülnek, holtversenyben vannak Lengyelországgal az észak-írországi 1-0-s győzelem után.

Németország, amelynek célja, hogy megszakítsa a kapcsolatot Spanyolország Ahhoz pedig, hogy az egyetlen négy kontinensbajnoki címet birtokló csapat legyen, nem nagy tehetségveszteségre volt szükség, hanem ahhoz, hogy birtokba vegye (63%), és várjon, amíg a szél fúj. És fújt.

Ukrajna megmutatta, hogy messze van Németországtól de ennek vannak legyőzendő érvei csoportkör. Az első félidőben elbizonytalanította Joachim Löw embereit, de kellő ügyesség nélkül, hogy kiaknázza az esélyeit, és nincs szilárdsága a második félidőben.

A játék kezdetén Németország dominanciát, Ukrajna pedig veszélyt helyezett a Sevilla játékosa, Konoplyanka 20 méteres keresztlövésével a 4. percben Neuer repülésre kényszerítette a labdát.

• Ez volt a vezérszónok a kettes párharc első ütemében felszerelés ugyanezzel a taktikai sémával (4-2-3-1), míg a 19. percben a középhátvéd Mustafi Kross szabadrúgásából fej-középre lőtte a gólt.

A gól után mindkét csapat esélycserét folytatott, először Khacheridi veszélyes fejesével egy szöglet után, amelyet Neuer sikerült új szögletrúgássá alakítani, majd tiszta Khedira alkalom, vissza Kroos passzához, akit Pjatov kapus hárított.

Mykhailo Fomenko emberei nem estek össze, de a szerencse szövetségre lépett a németekkel, akik soha nem vesztettek Ukrajnának a hat lejátszott meccsen.

Az első félidő gólja előtti ukrán szerencsétlenség 180 másodperc alatt összefoglalható, azok, amelyek elteltek azóta, hogy Boatengnek sikerült elhárítania Fedetskiy lövését a gólvonal felett, és azt a kaput, amelyet a játékvezető megsemmisített Fedetskiy les miatt.

Nyugalmi állapotban nincs változás, Löw arra kérte játékosait, hogy tolják magasabbra, amellyel az újrafutózott német védelem Musztiffival és Boatengtel a középpontban szilárdságot nyert Rüdiger (sérülés miatt hívásból) és Hummels (a listán, de megérintve) távollétében.

A második részt kevesebb cserével dolgozták ki, mint az elsőt, és több a német dominancia. Csak néhány hosszú lövés Kroosból és Khedirából a németek számára, Rakitskiy pedig az ukránok számára hozott izgalmat a lelátóra.

Hogy frissességet leheljen, és a párharc utolsó szakaszában a német védelem gyengeségét keresse, Fomenko Zozulya támadót a 19 éves Szeleznyovra, a középpályást Kovalenkót pedig Zinccsenkére cserélte. De nem talált repedést.

A németek a maguk részéről folyamatosan keresték a játék lezárásának célját közepes hatótávolságú lövésekkel és némi ellentámadással Götze részéről, bár nem égetett túlzott üzemanyagot. Amíg a szerencse megint mosolygott németül.

Löw a 89. percben üzenetet küldött a matrózoknak azzal, hogy levette Götze-t a pályáról, és bemutatkozott Schweinsteigerért, aki a Franciaországba érkezett német nehézsúly egyik térdét érintette. És ez első gólját gólossá változtatta, a 92. percben.

Németország jövő csütörtökön Lengyelországgal találkozik.

2 - Németország: Neuer; Hector, Mustafi, Boateng, Höwedes; Khedira, Kroos, Özil, Draxler (Schürrle, 78. m.), Müller; és Götze (Schweinsteiger, m.89).

0 - Ukrajna: Pjatov; Sevcsuc, Rakitskiy, Khacheridi, Fedetskiy; Konoplyanka, Stepanenko, Kovalenko (Zinchenko, m.74), Sydorchuk; Yarmolenko és Zozulya (Szeleznyov, d. 66).

Célok: 1-0, m.19: Mustafi; 2-0, m.92: Schweinsteiger.

Játékvezető: Martin Atkinson (Anglia). Intette az ukrán Konoplyankát (m.68).

Események: Az Euro 2016 C csoportjának első napjának mérkőzése a lille-i Pierre-Mauroy Stadionban játszott mintegy 50 000 néző előtt.