Frissítve 2020.12.02. 07:32.

independiente

Nemzeti 4-2-re verte büntetőkkel A völgytől független fordulójának nyolcaddöntőjére Copa Libertadores 2020 Uruguay Nagy Központi Parkjában, Montevideóban, és a kontinens nyolc legjobbja közé került. A következő esetben a „táskát” nem kevesebb, mint a River Plate-vel mérik Marcelo Gallardo, volt uruguayi csapattechnikus.

90 perc alatt nulla és nulla után a tizenegyespárbaj mindkét csapat sorsát eldöntötte. Bergessio nyitotta meg az uruguayi csapat lövését, míg Rochet kivédte Pellarano lövését, aki elsőként rúgott a látogatásra.

Castro a másodikat az uruguayiaknak, míg Mera az elsőt Del Valle-nek. Jacob átállt a Nacional-ba, Torres pedig az ecuadoriakhoz.

Carvallo azonban a felhőkbe küldte lövését, de Schunke is elmulasztotta, mindent Martínez lábánál hagyva, aki nem hagyta ki és a negyedre adott passzt adta a „Bag” -nak.

• MINKET: 15:15 PT/beIN Sport

Eközben az ecuadori csapat technikai igazgatója, a spanyol Miguel Angel Ramirez, a kezdő csapatból kilenc maradt a tizenegyből, akik részt vettek a Felszabadítók.

Előtte Delfin a helyi torna tizedik napjára pedig a A völgytől független 1–0-s vereséget szenvedett, ennek eredményeként a tizenharmadik pozícióban maradt, két egységet az utolsótól és tizenegyet az elsőtől.

A szerdai játékra a Nagy Központi Park, valószínű, hogy Giordano olyan tizenegyre tippelt, amelyik az első szakaszban megállt azzal a hírrel, hogy Agustín Oliveros, akit azért izoláltak, hogy fenntartotta a kapcsolatot a Covid-19 által megfertőzött uruguayi csapat játékosaival.

A trikolor rossz híre az Gabriel Neves, aki negatív eredményt adott ezen a hétfőn, és találgatások voltak a csapatba való visszatéréséről, kedden pozitívan tért vissza a teszten PCR, tehát elszigeteltnek kell maradnod.

Ha ez fennmarad, akkor mindkettő főcím lesz egy csapatban, ahol a legfőbb kétségek afelől állnak, hogy Ayron Cougo vagy Paulo Vinicius játszik-e a háttérben, és ha ezt teszi a tetején Santiago Rodriguez, Ignacio Lores vagy Alfonso Trezza.

A látogatás során valószínű, hogy az edző ugyanazt a tizenegyet fogja használni, amelyet az első meccsen állított meg a veterán Cristian Pelleranóval a mezőny és a pár közepén. Bryan Garcia-Gabriel Torres referenciaként a támadásban.

0-0 után Ecuador, a A völgytől független tudja, hogy gólt szerezzen Montevideo ez azt jelentené, hogy közelebb kerülnénk a negyeddöntőhöz. Az El Nacional eközben fogadni fog jó védekezésére és támadó erejére, hogy továbbjuthasson a következő szakaszba.

Nemzeti vs. Independiente del Valle: lehetséges igazítások

Nemzeti: Sergio Rochet; Mathías Laborda, Guzmán Corujo, Paulo Vinicius, Agustín Oliveros; Joaquín Trasante, Emiliano Martínez, Rafael García; Alfonso Trezza, Gonzalo Bergessio és Gonzalo Castro.

A völgytől függetlenül: Jorge Pinos; Angelo Preciado, Richard Schunke, Luis Segovia, Beder Caicedo; Cristian Pellerano, Lorenzo Faravelli, Jacob Murillo, Cristian Ortiz; Bryan García és Gabriel Torres.